Erika Vorlová

Chief Services Officer, GasNet s.r.o.

Čtvrtek 11.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Konference
Vstupenky
O mně

V GasNetu zajišťujeme spolehlivé dodávky zemního plynu pro 2,3 milionu zákazníků a současně připravujeme Česko na obnovitelné plyny: vodík a biometan. Na cestě k udržitelnému plynárenství nám dává sílu diverzita zkušeností a názorů. Jsme bezpečným místem, kde je vítán každý profesionál.

Jako CSO určuji směřování GasNetu v oblasti ESG, lidských zdrojů, komunikace, nákupu, facility & car fleetu. Kompasem na naší plavbě jsou tři hodnoty: bezpečnost, spolehlivost a respekt. Právě na nich stavíme plynárenství budoucnosti. Každý den.

Naše snažení se promítá do nezávislého ESG ratingu, který GasNet každoročně získává od mezinárodní agentury Sustainalytics. Ta naši firmu zařadila mezi společnosti s vysokou úrovní řízení ESG. V porovnání s dalšími 95 plynárenskými společnostmi byl GasNet v roce 2023 vyhodnocen jako celosvětově 3. nejlepší.

Jsem hrdá na to, že jsme se jako první v české energetice stali signatářem Women’s Empowerment Principles (WEPs) i že jsme obdrželi prestižní titul Férový zaměstnavatel s dobrou atmosférou 2023. Ten získávají nejlepší firmy na základě hodnocení od zaměstnanců na Atmoskopu. Patříme mezi ně.

Více o naší cestě k férovosti a diverzitě vám ráda představím už brzy osobně.
Těším se s vámi na viděnou na Equal Pay Day 2024.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Příležitost je pro mne možnost zlepšit něco k lepšímu.