Cristina Muntean

Zakladatelka Media Education CEE, Lektorka strategické komunikace a emoční inteligence pro leadership

Nejvíce jsem vděčná za to, že jsem zdravá a že jsem obklopená lidmi s podobnými hodnotami, které moje přítomnost obohacuje a kterým moje práce slouží ku dobru nás všech.

„Ženou se nenarodíš. Ženou se stáváš.“ 

Téma: Osobní branding: Proměň svou virtuální komunikaci na výhodu, která ti pojistí práci a podnikání

Letošní rok zboural veškeré naše představy o kvalitě virtuální komunikace. Pod tlakem koronavirové krize se svět pustil do největšího experimentu s prací a komunikací na dálku, který jsme kdy zažili. A co Ty? Jak jsi využila letošní rok, abys proměnila tuto jedinečnou příležitost na zdroj pojištění své kariéry a podnikání a posílení své osobní značky?

Během našeho mentoringu se podíváme na základy kvalitní, vědomé virtuální komunikace. Budeme mluvit o tom, proč je důležité, abyste vždy usilovaly o práci se zapnutou kamerou a jak si můžete hlídat řeč těla, mimiku, hlas a obsah, abyste se skutečně zviditelnily ve virtuálním prostoru. Také vás naučím, jak vést náročné konverzace se svými šéfy či kolegy a co můžete udělat, abyste posílily důvěru, spolupráci i spolutvorbu se svými kolegy i klienty, abyste se mohly představit jako naprosto nezaměnitelný člen vašeho týmu. Na konci našeho sezení budete odcházet s plnou taškou nástrojů, intervencí, nápadů a hned aplikovatelných rad a řešení, co můžete udělat pro to, abyste si pojistily kariéru a podnikání díky kvalitní virtuální komunikaci, abyste komunikovaly více vědomě nejen virtuálně a abyste dokázaly proměnit tuto náročnou současnou situaci na mega-příležitost dostat svoji osobní značku ze stínu do světla – tam, kam vždy patřila a kde si zaslouží vaší největší péči a pozornost.