Barbora Jarošová

Global Customer Experience Manager, AB InBev

Propojení na LinkedINInstagramFacebook

Ve společnosti AB InBev, kde jsem začala pracovat po studiu Mezinárodních vztahů, působím již 11 let. Po dobu studia moje ambice, úsilí a iniciativy směřovaly jedním směrem, a to pracovat pro Evropskou Unii. Nicméně život tomu chtěl jinak a pro mě v té době z neznámých důvodů jsem se rozhodla změnit směr o 180 stupňů a začít kariérní cestu v International Supply Chain v pivovarském průmyslu. Nyní již vím, proč tomu tak bylo. Každý rok od samého začátku působení v AB InBev byl ve znamení konstantního rozvoje, a to jak pracovního, kariérního, osobnostního, tak i v objevování svého skutečného potenciálu, posouvání limitů a čelení strachu z neúspěchu. Během 11 let jsem měla možnost působit na 8 pozicích v různých procesech, z čehož poslední 4 pozice byly vedoucí role. Díky svým zkušenostem se aktivně snažím podporovat ostatní v jejich rozvoji, objevovat skutečný potenciál a nebát se žít na hraně svého strachu. Moje motto „Limity jsou jenom v naší hlavě”.

Téma:  Moje víra = můj úspěch. Jak přijmout svůj strach a žít na jeho hraně

Možná procházíte situací, kdy na vás život seslal zatěžkávací zkoušku a vy nevidíte světlo v tunelu jak z toho ven, nebo jste v situaci, kdy víte, že nejste štastná a budete muset udělat změnu, ale bojíte se? Síla víry hraje klíčovou roli při dosahování úspěchu v každém aspektu života. Síla víry je hnací silou, a schopnost “oddat se“ dané situaci, přijmout a čelit ji, je klíč k úspěchu a k vědomému štěstí. Když se naučíte věřit v sebe, ve své schopnosti, přestanete bojovat se svým strachem, ale přijmete ho spíše jako spolucestujícího vaším životem, pak cesta k úspěchu bude snadná. Věřte, že to dokážete, a uspějete, život začíná tam, kde končí strach.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Nebojovat se svým strachem, ale přijmout a obejmout ho.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Představuji si opět, co je muj sen/cíl, nevzdávám se, jdu dál za svým snem. Je důležité nezačít se litovat či mít pochyby, o to více je potřeba posílit víru v sebe.