Barbora Jarošová

Global Customer Experience Manager, AB InBev

Téma speed mentoringu:
Jak pracovat se svým strachem aneb život začíná tam, kde končí strach

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Jak pracovat se svým strachem aneb život začíná tam, kde končí strach

Možná procházíte situací, kdy na vás život seslal zatěžkávací zkoušku a vy nevidíte světlo v tunelu jak z toho ven, nebo jste v situaci, kdy víte, že nejste štastná a budete muset udělat změnu, ale bojíte se? Síla víry hraje klíčovou roli při dosahování úspěchu v každém aspektu života. Síla víry je hnací silou, a schopnost “oddat se“ dané situaci, přijmout a čelit ji, je klíč k úspěchu a k vědomému štěstí. Když se naučíte věřit v sebe sama, ve své schopnosti, přestanete bojovat se svým strachem, ale přijmete ho spíše jako spolucestujícího vaším životem, pak cesta k úspěchu bude snadná. Věřte, že to dokážete, a uspějete. Život začíná tam, kde končí strach.

Díky výzvám nejen na pracovní rovině, ale hlavně na té osobní se posledních několik let intenzivně věnuji porozumění neurovědy, NLP technik, pochopení síly naší mysli, jak se propojit sami se sebou, s naší vnitřní neomezenou energii a schopností dosáhnout všeho co si přejeme.

Něco o mně

Ve společnosti AB InBev, kde jsem začala pracovat po studiu Mezinárodních vztahů, působím již 11 let. Po dobu studia moje ambice, úsilí a iniciativy směřovaly jedním směrem, a to pracovat pro Evropskou Unii. Nicméně život tomu chtěl jinak a pro mě v té době z neznámých důvodů jsem se rozhodla změnit směr o 180 stupňů a začít kariérní cestu v International Supply Chain v pivovarském průmyslu. Nyní již vím, proč tomu tak bylo. Každý rok od samého začátku působení v AB InBev byl ve znamení konstantního rozvoje, a to jak pracovního, kariérního, osobnostního, tak i v objevování svého skutečného potenciálu, posouvání limitů a čelení strachu z neúspěchu. Během 11 let jsem měla možnost působit na 8 pozicích v různých procesech, z čehož poslední 4 pozice byly vedoucí role. Díky svým zkušenostem se aktivně snažím podporovat ostatní v jejich rozvoji, objevovat skutečný potenciál a nebát se žít na hraně svého strachu.
Moje motto: „Limity jsou jenom v naší hlavě”.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Limity jsou jenom v naší hlavě. Nejvíce se učíme a rosteme z neúspěchů, ne z úspěchů. Nebát se dělat chyby a hlavně nebýt na sebe tak přísná 🙂