Bára Štanglová

Ředitelka redakcí a obsahu, mediální skupina A11

Téma speed mentoringu:
Komunikace s médii – jak na to, aby se vám ozývala zas a znovu

Sobota 1.4.2023

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoringový den
HarmonogramVstupenkyRegistrace na mentoring
Téma:  Komunikace s médii – jak na to, aby se vám ozývala zas a znovu

Chtějí o vás média psát? Skvělá zpráva, ale – jen v momentě, když jste připravená. Pojďme se společně zamyslet nad tím, co to „připravená“ znamená, jak efektivně využít prostor, který vám média poskytla, a hlavně, co udělat pro to, aby zájem o vás a vaše aktivity neztratila. Podělím se s vámi o jednoduché tipy přímo z praxe novinářky.

Něco o mně

Aktuálně stojím před velkou výzvou, které mne čeká v souvislosti s novou rolí v mediální skupině A11. A to zkoordinovat redakční spolupráci tištěných a online titulů našeho vydavatelství s nově vznikající redakcí Náš region TV. Naštěstí mám kolem sebe skvělý tým, se kterým to jde velmi dobře.

Co děláte pro to, abyste byla VIDĚT A SLYŠET?

Naučila jsem se nebát se ozvat. Ne vždy jsem to uměla, ale zkušenosti mi ukázaly, že chci-li, aby mě okolí vnímalo, musím ve správnou chvíli promluvit. A ujistit se, že mě poslouchá.

Jakou ZMĚNU chcete kolem sebe vidět a prosadit?

Moc bych si přála, aby každý mohl naplno využít svůj potenciál. A pokud mohu být já tou, která mu s tím pomůže, bude mi velkým potěšením.

Jaké jsou podle Vašeho názoru nejdůležitější VÝZVY PRO ROK 2023?

Spolupráce – letošní rok bude, zdá se, jedním z těch opravdu těžkých. Spolupráce je však to, co nám pomůže se s ním „poprat“. Důležité bude hledat cesty, jak na to.

Co by mělo vědět Vaše mladší já?

Nestyď se za to, že chceš být úspěšná. Není třeba zavděčit se všem.