Andrea Bohačíková

CEO a zakladatelka M.arter, spoluzakladatelka Jaké chceš Česko?

Linked INInstagramM.arterJaké chceš Česko?Dobryzpravy.czTrendwatcher.cz

Andrea má přes 12 let zkušeností s obchodní strategií, byznys developmentem a prodejem v rámci komoditního a mezinárodního obchodu. Aktuálně zastává pozici CEO&Founder M.arter: vzdělávací a networkingová platforma pro ženy i muže na rodičovské dovolené (B2C/B2B). Dále je spoluzakladatelka informativní a networkingové platformy Jaké chceš Česko? Spoluzakladatelka iniciativy zabývající se adaptací vzdělávání na 21.stol, Educator. Mentorka a konzultantka startupů, jednotlivců i neziskových organizací, kterým pomáhá v dalším růstu. Má nadšení pro inovace, tvorbu komunit, marketing a leadership. Volný čas ráda tráví aktivně.

Téma:  Networkingem k dosažení svých cílů a snů

Nejspíš už víte, že je důležité být ve správnou chvíli na správném místě. Pro vaší kariéru však bude také zásadní “sednout si ke správnému stolu” a potkat ty správné lidi: nového šéfa, kolegy, obchodní partnery, investory, zaměstnance, přátele nebo třeba i životního partnera aj. Na lidech kolem vás a jejich kvalitě zkrátka záleží, ať chcete dosáhnout čehokoliv.

Zajímá vás jak budovat síť kontaktů, která vás podrží a pomůže kariérně růst?
Sedněte si k mému mentoringovému stolu, kde to společně probereme.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

„Kašli na rady. Jsi přehlcená radami. Ty víš, jak to máš udělat… Najdi opět svůj směr a za tím jdi.“

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

Žiji dle motta: Každý den se postav něčemu, co tě děsí. Věřím tedy, že nastane spousta změn, které mne i mé podnikání posunou dál.

Jak doplňujete energii?

Čokoládou, aktivním odpočinkem nejlépe někde v přírodě, na místech, která mohu objevovat. S mým psem, přáteli nebo s těmi co mám nejraději.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Přemýšlím, proč mi to nejde. Dám si odstup. Hledám cesty, jak by mi to mohlo jít jinak a lépe. Zeptám se, hledám na internetu, opět přemýšlím… Trénuji, aby mi to šlo (když je to otázka tréninku).