Aktualityvšechny aktuality

Infinit podporuje konferenci o ženách

By 24. 1. 2023 No Comments

O čem se vám dnes zdálo? O tom, že jste uměli létat, že musíte na důležitou zkoušku nebo, že se necháváte hýčkat ve wellnessu. Všechno ale nemusí být jen sen!

Pro vystupující na Equal Pay Day 2023 máme dárek od společnosti Infinit v podobě poukazů do Wellness hotelu Sen. Velice děkujeme za podporu naší konference a hlavně možnost nechat naše inspirativní vystupující hýčkat.

A na co že se mohou těšit? Ve wellness areálu v klidné lokalitě Senohraby nedaleko Prahy na vás čeká 7 druhů tajuplných prohříváren – bylinná, medová, finská panoramatická, sadová sauna, tepidárium a solná sauna.

Využít mohou nejprostornější ceremoniální saunu, kde probíhají saunové ceremoniály. Ke zchlazení je připraveno ochlazovací jezírko a ochlazovny. Pro relaxaci po saunování můžete využít vnitřní relaxační zónu, tzv. oranžerii, kde jsou k dispozici lehátka či posezení u fresh baru. K dispozici je také venkovní relaxační zóna s lehátky či houpačkami. Občerstvit se lze na fresh baru, kde pro vás každý den připravujeme čerstvé a zdravé občerstvení.

KEY WORDS: 

#vzdělávání #BPWCR #podnikatelka #mentoring #WEPs #Equalpayday2023 #hlasžen #býtvidětaslyšet #podporažen #dárek