2022všechny aktuality

Bohatý doprovodný program

Vedle mentoringů máme pro vás na sobotu připraven i doprovodný program. Vybírat lze z řady zajímavých příležitostí.

Po celý den, 9.00-18:00 bude pro vás otevřena koučovací zóna na hlavním sále a dětský koutek v sále Quadrant.

Přijďte do Koučink zóny a vyčistěte si hlavu. Nastartujte dobrou náladu a cestu vpřed. K dispozici Vám bude až 8 koučovacích stolků a registrovat se můžete přímo na místě. Koučovací zóna je zdarma pro účastnice s platnou vstupenkou na Equal Pay Day.

Koučink centrum Lenky Zelingerové

Díky podpoře společnosti ROSSMANN máme pro vaše děti zajištěn pestrý program v Rossmánkově dětském koutku. Zkušení lektoři z Baby Office se budou vašim dětem věnovat od 8:30 do 18:00 hodin. Děti budou mít možnost vyzkoušet chytré hračky, které rozvíjí jejich poznávací schopnosti. Budou malovat, vyrábět si mapu přání a snů, sportovat a hrát si. Je vhodné pro děti od 3 let.

Hlídání dětí je velkou podporou pro zúčastněné maminky

Od 10:00 hodin se můžete zúčastnit workshopu na téma Jak získat financování pro svůj byznys, v sále Stela.

Inspirující workshop o financích

Od 10 hodin je můžete svěřit do péče Mary Kay, v lobby se bude totiž konat workshop na téma Krásná a sebevědomá díky správné péči a padnoucímu make-upu. Vybrat můžete ze dvou termínů od 10 hodin nebo od 14 hodin.

Mary Kay si vás vezme do parády…

Od 11 hodin proběhne rovněž v lobby pro dívky a mladé ženy edukativní hra, Anchors For The Future. Vezměte proto s sebou své mladé dámy ve věku 13 – 21 let a registrujte je ke kreativní hře.

Hrou posílíme klíčové kompetence, které jsou důležité pro naši budoucnost. Zjistíme, že každá schopnost, kterou vládneme má svou sílu a můžeme ji použít i v situacích, kde by nám zdánlivě byla na nic.

Pojďte si s námi hrát …