všechny aktuality

7 dní, 7 nástrojů pro zvýšení kvality života

Lenka Zelingrová Vás zve do své Koučovací online místnosti.

Připravila jsem si pro vás 7 setkání, na kterých se podíváme na život jako celek. Nečekejte povídání o tom, že vše je růžové. Spíše se podíváme na časté milníky, které odvádí pozornost od skutečnosti a podstaty věci. 15 let podporuji klienty v nalezení rovnováhy a podstaty svého života tak, aby byli spokojení. Těchto 7 témat vám může otevřít oči a pokud budete chtít, můžete s nimi pracovat sami v budoucnu, protože změna potřebuje více času než jsme ji často ochotni dát. Těším se na vás.

TÉMA: 7 dní, 7 nástrojů pro zvýšení kvality života

Každý den budeme pracovat na: 

1) Osobnost a přístup sama k sobě i ostatním – co je mateřská vazba a jak nás ovlivňuje po celý život, jaký postoj mohu začít trénovat, abych snížila počet vnějších stresorů.

2) Žrouti energie a jak se k ním postavit – co skutečně musíme změnit, ikdyž se nám do toho často nechce, co změnit lze a co jde mnohem hůř nebo je neměnně,Jzmapování situací, které nás brzdí a vyčerpávají 

3) Jak se netrápit tím, co nezměním – největší žrouti energie jsou situace na které nemáme vliv, k těm je třeba zaujmout nějaký postoj.

4) Stres a jeho smysl – jak funguje stresový mechanismus a v jakých situacích s ním lze pracovat, kdy je dobré nechat tělo, aby to vyřešilo za nás.

5) Smysl života je život sám o sobě – co je lepší, hledat smysl života v aktivitách v budoucnu nebo se naučit žít přítomností tady a teď.

6) Vím co chci a kam jdu – tři pilíře života – Práce – Rodina – Já

7) Sociální síť bez online nástrojů – k čemu je dobré mít kolem sebe lidi, kteří jsou tu pro nás vždy a nic neočekávají. 

Vzhledem ke stávající situaci, není možné organizovat individuální rozhovory s našimi skvělými kouči. Můžete je, ale zdarma využít na portálu www.koucove.cz, pokud jste v tlaku a potřebujete popovídat a srovnat myšlenky.