všechny aktuality

12 důvodů proč se stát partnerem akce

By 9. 3. 2021 No Comments
 1. Udržuje tradici od roku 2010.
 2. Stabilita – nepodléhá trendům, sleduje dlouhodobé cíle a kvalitní partnerské vztahy.
 3. Udržitelnost – jako jedny z prvních jsme téma rovných platů přivedly do ČR a každý rok se zvyšuje kvalita doručovaného obsahu. 
 4. Silná značka – stále se zvyšující zájem společností, postupně budovaná partnerství a důvěra firem. Bezpečný prostor pro sdílení.
 5. Jedinečný mediální dosah, předložená témata jsou vytěžována médii po celý rok. 
 6. Nárůst – stále se zvyšující počet účastnic a účastníků, již vybudovaná vysoká návštěvnost. EPD prošlo již 17.384 žen a ty všechny o akci vědí a doporučují ji samy od sebe dál, přirozeně.
 7. Komunitní způsob produkce akce zvyšuje její organický dosah. Zapojují se mentorky, dobrovolnice, partnerky, veřejnost. Apelujeme přímo na ženy – každá pomůže změnou svého přístupu i zapojení. 
 8. Inspirace – speed mentoring i sama konference je vzorem pro další pořádající organizace nejen v ČR. O vystoupení na konferenci usilují významné ženy i muži z byznysu, (osobnosti 2019osobnosti 2020
 9. Ženský vzor – za 10 let jsme představily 268 žen v rolích mentorek, které lze následovat či stínovat.
 10. Konference je vykazovaná v každoroční vládní Zprávě o rovnosti žen a mužů (Úřadem vlády ČR) jako významná aktivita vedoucí k posílení rovnosti platů mužů a žen. 
 11. Ženské osobnosti, které se na EPD představí, se dále uplatňují jako řečnice, což je velmi dobrá reference pro rovnoměrné zapojení žen na veřejnosti, k uslyšení ženského hlasu, názoru a odbornosti. 
 12. Každý námi vyrobený dokument v online nástrojích přidává do slovníků správné názvosloví pracovních pozic žen i koncovky sloves s „ypsilon“. Boříme stereotypy.
V roce 2019 jsme se sešly v největším hotelovém kongresovém sále, nevzdáme se ale ani v onlinu.

Když se ženy spojí, dokážou neuvěřitelné věci. Ale bez podpory a spolupráce, to nepůjde. Těšíme se, že i v této době s námi budete měnit svět, tak jako to dělaly naše maminky, babičky a prababičky.

#POČÍTEJTESNÁMI