2022všechny aktuality

Startuje 2. podnikatelská akademie. Přidáte se?

By 29. 11. 2021 No Comments

V rámci 13. ročníku konference Equal Pay Day pořádané BPWCR, proběhne i slavnostní setkání účastníků již 2. ročníku Akademie pro začínající podnikatelky, jenž odstartuje v lednu 2022. Získejte nové znalosti a poznejte další úspěšné inspirativní ženy.

Jedná se o unikátní vzdělávací projekt na podporu podnikání žen. Koncept tohoto projektu je založený na programu DreamBuilder, který vyvinula prestižní Thunderbird School of Global Management Arizonské státní univerzity. Po úspěšném dokončení kurzu absolventky získají certifikát této univerzity. Akademie je primárně určena ženám, a to jak podnikatelkám stávajícím, tak ženám s podnikatelským plánem. Kurz obsahuje 13 online studijních modulů v anglickém jazyce, na které navazují setkání se zkušenými podnikatelkami. Závěr kurzu je okořeněn soutěží o nejlepší projekt. Vítězný projekt bude odměněn finanční podporou ve výši 50 000 Kč.

Odborná porota

“První ročník akademie se velmi povedl, dokonce byl hodnocen jako jeden z nejúspěšnějších ze všech zapojených zemí, a potvrdil nám důležitost tohoto druhu podpory žen. Naprostá většina účastnic studium úspěšně dokončila a vedle certifikátu si odnesla také kvalitní byznys plán, na jehož realizaci teď pracují. Těšíme se na zajímavé podnikatelské nápady, které přinese 2. ročník akademie,” říká Lenka Šťastná, prezidentka organizace Business & Professional Women CR (BPWCR), která se v České republice věnuje podpoře žen již více než 12 let.

V České Republice je hrdým partnerem tohoto projektu Velvyslanectví USA, díky kterému stojí celý kurz pouze 1300 Kč, tedy pouze symbolických 100 Kč za každý certifikovaný modul studia. Druhým partnerem je Business & Professional Women CR (BPWCR), který poskytne účastnicím kurzu vstupenky na 13. ročník konference Equal Pay Day pořádané právě BPWCR. “Vedle studia tedy na účastnice čeká přístup do široké mentorské sítě BPWCR, networking, podpora, které jsou v začátcích podnikání klíčové,” dodává Lenka Šťastná.

Pokud jste začínající podnikatelka či zatím jen žena s podnikatelskou vizí a ráda byste rozšířila své znalosti vedoucí k úspěšnému podnikání a zároveň se seznámila s řadou úspěšných inspirujících žen, přihlaste se do Akademie pro začínající podnikatelky.