Zora Čapková

Business Director / Marketing, WundermanThompson / VML

Téma mentoringu:
Být ženou je těžké, musíte se stále ROZHODOVAT co dřív

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Být ženou je těžké, musíte se stále ROZHODOVAT co dřív

Rozhodování je dovednost! Rozhodnout se, třeba i špatně je potřeba, protože životní cesta je plná rozhodnutí a je to naše cesta a povede kam se my rozhodneme.
Rozhodovat, co je správné pro mne, pro rodinu, pro můj tým, pro můj život je potřeba vlastně neustále, každý den, kazdý call, meeting. Jak na to, jak o důležitých rozhodnutích přemýšlet, nebo zda dát na intuici, emoce, pocity? Jak si obhájit rozhodnutí, která logická opravdu nebyla? Být ženou je těžké, neustále si chcete něco koupit, někoho zabít, zhubnout, a taky něco sladkého, takže… co dřív?
Zjistila jsem, že důležité je umět se rozhodnout a jak důležité je to nejen pro vás, ale i pro lidi kolem vás. Co vše přináší pocit dobrého rozhodnutí a jak udělat maximum pro to, aby má rozhodnutí dávala mě samotné smysl. Takže pojďmě si povědět, jaká rozhodnutí pro vás byla, nebo jsou těžká a jak o nich správně přemýšlet.

O mně

Marketing a jeho neustálý progres a dynamické agenturní prostředí je něco, co mne i po tolika letech baví.
Jediný rok nebyl stejný jako ten předchozí, a to mne posouvá a nutí se stále učit, protože jistota je, že čas se nezastaví a vše se posouvá – většinou dopředu – a je potřeba být ve střehu.
A ve vztahu a v rodině to vlastně není o moc jiné, takže žonglovat na všech stranách a nezapomenout na sebe, je neverending story.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Výzva a reálné překonávání překážek, posunutí se, vykročení jiným směrem, asi to tak nutně není, ale cítím to tam 🙂

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

Vytrvalost! Na dlouhé cestě, která ale stojí za to a všechny jsme rády, že můžeme být její součástí.

Jaká příležitost vám změnila život?

Určitě první pracovní příležitost, která navedla mé kroky k marketingu, kde jsem zakotvila.

Jakou příležitost jste propásla?

Nooo, vlastně si nejsem vědoma nějaké velké, zlomové příležitosti, kterou bych minula, nebo nevyužila. Nebo jsem ji prostě jen nerozeznala.