Patricie Jelínková

Account Director, VML

Téma mentoringu:
Jak se z toho nezbláznit. Ze života, z práce, z bytí

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Jak se z toho nezbláznit. Ze života, z práce, z bytí

Jak se vyrovnat se stresovými situacemi, jak si nastavit správně priority a co dělat, pokud vše nejde podle plánu? Které příležitosti se chopit a kterou nechat být? Co je v mém životě důležité a jak se to promítá do mého osobního i pracovního života? To všechno jsou otázky, na které by měl každý člověk znát odpověď. U manažerek je to o to důležitejší, protože jsou na ně kladeny mnohem vyšší nároky – ať tím, že jsou ženy nebo při skloubení mateřství s pracovním životem.
Pomůžu vám uvědomit si, že život není jen o práci a že to, co se v daný okamžik může zdát jako nepřekonatelný problém, se za pár let může ukázat jako to nejlepší, co se mohlo stát. Naučím vás najít pozitiva i na negativních věcech tím, že se na ně podíváte jiným pohledem. Ke štěstí a úspěchu vede mnoho cest, jen si musíte vybrat tu, která je pro vás správná.

O mně

Reklamní profesionál více než 20 let, mentorka, máma. Mám na svém kontě desítky kampaní jak pro lokální, tak globální klienty, z nichž některé získaly řadu ocenění. Práce v reklamě mě naučila, jak důležité je zachovat si chladnou hlavu a umět si stanovit priority. S narozením syna jsem pak tyto dovednosti posunula na úplně jinou úroveň :).

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Příležitost může být darem i prokletím. Pro rozeznání té správné je důležité vědet svůj cíl a mít správně nastavené životní priority.

Jaká příležitost vám změnila život?

Odpověď na inzerát na VŠ kolejích s nabídkou práce recepční v reklamní agentuře.

Jakou příležitost jste propásla?

Žádnou. Všechny příležitosti ke mě přišly ve správný čas. Pokud jsem je nevyužila, nebyla pro mě v tu dobu dobrá.