Mounia El Hilali Acherkouk Yakhlef

Generální ředitelka IKEA pro region Česká republika, Maďarsko, Slovensko

Mounia El Hilali Acherkouk Yakhlef pracuje ve společnosti IKEA od roku 2007, kdy začínala jako ředitelka obchodního domu ve španělské Málaze. Následně působila na pozici zástupkyně ředitele IKEA Francie, kde zodpovídala za 10 obchodních domů a měla na starosti i další aktivity související s činností IKEA ve Francii. Po návratu z mateřské dovolené se zapojila do několika globálních projektů v rámci společnosti IKEA Group. Od 1. září 2018 se stává generální ředitelkou IKEA pro region Česká republika, Maďarsko a Slovensko.

„Cítím se opravdu velmi poctěna, že se mohu spolu s našimi  zaměstnanci podílet na tom, abychom vytvářeli lepší každodenní život pro naše české, slovenské a maďarské zákazníky. Je důležité, abychom lidem i nadále plnili jejich sny a poskytovali jim to, co k vybavení domácnosti potřebují, a nabízeli kvalitní výrobky za dostupné ceny.“

Předtím, než Mounia nastoupila do IKEA, pracovala pro společnost Decathlon v několika zemích – ve Francii, USA, Španělsku a Argentině – a vystřídala různé pozice. Začínala jako prodavačka, poté se stala nákupčí, byla také zodpovědná za dovoz, vývoz a CLO v USA a v závěru, před nástupem do IKEA, působila na pozici ředitelky prodejny ve Španělsku.

Mounia Elhilali má rodinu se třemi dětmi. Kromě péče o rodinu ráda cestuje, setkává se s lidmi z různých kultur a sportuje. Ze sportů má nejradši potápění.

↓ ZÁZNAM Z VYSTOUPENÍ NA KONFERENCI ↓