Mirka Čejková

Konzultantka | spolumajitelka technologické firmy, Virtual Lab s.r.o

Téma mentoringu:
Tajemství vitality

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Tajemství vitality

Jak spravovat svou osobní energii v každodenním životě.

Když máme dost energie, můžeme v životě dělat věci, které jsou pro nás důležité a můžeme je dělat lehce a s radostí. Stále víc lidí v mém okolí ale spíš bojuje s únavou, ztrátou nálady nebo celkovým vyčerpáním. Proto jsem vybrala téma „životní energie“ a ráda bych se na něj podívala komplexně. Co to je vitalita, kde se bere naše energie, a co z tisíciletých zkušeností Východu a vědeckých poznatků Západu můžeme využít pro pohodu v každodenním životě? Přijďte se vzájemně inspirovat. Těším se na vás.

O mně

Nově jsem individuální tréninky top manažerů rozšířila o téma „energy managementu“.
A naše VR firma vstoupila úspěšně s tréninky ve virtuální realitě do další zajímavé oblasti – do intenzivní medicíny a resuscitace.

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Příležitost vnímám jako dobrodružství, možnost uvést změny do praxe, vyzkoušet, jak jsem se v životě posunula. Příležitost je pro mne prostor, kde můžu realizovat svoje sny, ale musím ji umět rozpoznat.

Jaká příležitost vám změnila život?

Všechny akce, kdy jsem musela říct do světa, ano, tohle chci. Třeba konkurz do TV, otevření vlastní praxe, vstup do technologické firmy. Ale také knihy, věty, příběhy, které mi přišly do života a postrčily mne.

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

K 15. narozeninám EPD hlavně poděkování za vizi a odvahu a přání pevného zdraví a nekonečného elánu zakladatelce – Lence Šťastné! A EPD ať dál sílí, roste a inspiruje.