Mariana Ludányiová

Obchodní ředitelka, Johnson&Johnson MD&D

Téma mentoringu:
Dosažení svého cíle rychle a efektivně

Pátek 12.4.2024

Clarion Congress Hotel Prague

Mentoring
Vstupenky
Téma:  Dosažení svého cíle rychle a efektivně

Toto téma jsem si vybrala protože se často setkávám s lidmi, kterým přijde těžké nastavit si cíle, které jim OPRAVDU dokážou splnit jejich sny. Snažím se lidi inspirovat k tomu, aby se nebáli mířit ke hvězdám, ale zároveň si nastavovali realistické cíle. Někdy je těžké opustit svou komfortní zónu, ale je již mnoho technik a pomůcek, jak toto překonat.
Ráda bych, aby si účastnice sebou odnesly tipy a rady, jak si dobře nadefinovat cíle a jak je efektivně a rychle realizovat. Pobavíme se o technikách jak předejít prokrastinaci a jak můžeme skrz naše cíle objevovat svůj potenciál a žít život podle svých představ.

O mně

MSc. Mariana Ludányiová
Mezinárodní obchod, marketing, obchodní strategie, vstupy na zahraniční trhy, budování
obchodních sítí, budování a rozvoj týmů. Toto jsou oblasti, ve kterých jsem aktivní přes více než 10 let a velmi mě naplňují a baví.
No a mé moto?
“Život je jak horská dráha. Tak si sedni do první řady, zvedni ruce nad hlavu a užij si tu jízdu.”

Co pro vás znamená slovo “příležitost”?

Příležitost pro mě znamená cesta vpřed, nové možnosti, nový začátek, nové dovednosti. Příležitosti si ráda primárně vytvářím sama.

Co byste popřála Equal Pay Day k 15. narozeninám?

Equal Pay Day a jejich organizátorům přeji, aby se jim podařilo oslovit hlavně ty, kteří mohou tuto problematiku posunout dál a vytvořit tak stejné příležitosti pro všechny. Moc jim fandím a držím palce. Jsem ráda, že mohu být součástí.

Jaká příležitost vám změnila život?

Je jich více. Od cesty do UK v 18 letech, práce na Velvyslanectví v Maďarsku, narození mých dětí, karierní posun na ředitelku střední a východní Evropy, možnost vedení mezinárodních týmů a mnoho dalších.

Jakou příležitost jste propásla?

Nevím o žádné.