aktualita

Ženy jsou hnacím motorem společnosti

By 20. 4. 2018 No Comments

Partnerem 9. ročníku akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ se stal světoznámý Grandhotel Pupp, který leží v Karlových Varech. V letošním roce pro své návštěvníky v Grandhotelu rekonstruovali 23 pokojů a mezi novými pokoji vznikly mimo jiné i pokoje pro rodiny s dětmi. Novou podobu získal i prezidentský apartmán, ve kterém pobývali nejen významní státníci, ale také umělci v rámci mezinárodního filmového festivalu.

Více informací o hotelu získáte zde.

Grandhotel Pupp

My vám nyní přinášíme rozhovor s Evou Zachariášovou, vedoucí obchodního oddělení Grandhotelu Pupp.

Proč jste se stali partnery akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ?

Hledali jsme akci, kde bychom oslovili ženy, protože ony jsou tím hnacím motorem společnosti. Ženy jsou ty, kdo rozhodují o využití volného času nejen pro sebe, ale i pro své rodiny či přátele. I my v Grandhotelu Pupp se snažíme, aby chvíle strávené u nás byly nezapomenutelným zážitkem.

Myslíte si, že je důležité, aby se ženy navzájem podporovaly?

Určitě ano. V našich řadách máme velmi mnoho vzdělaných a úspěšných žen, které mají zkušenosti jak v pracovním, tak i v osobním životě a je skvělé, že tyto zkušenosti chtějí předávat dalším ženám a tím jim pomoci v jejich rozvoji.

Myslíte si, že se ženy v České republice podporují navzájem dostatečně?

Myslím si, že ne. Toto je první projekt, který jsem na podporu žen zaznamenala. Když zde vidím tu obrovskou sílu, je to jedinečné. Musím vyzdvihnout skvěle pojatý formát akce.