aktualitaMentoring 2018

Ženy, jak na trh práce? Myslete ve velkém

By 30. 3. 2018 No Comments

Andrea Němcová jako spoluzakladatelka HR Spectrum, personální agentury, která za deset let fungování doručila desítkám manažerů nové členy do týmu radí: „Myslete ve velkém! Nestanovujte si cíle, které jsou rozumné! Dívejte se na svět okolo sebe s otevřenýma očima a snažte se na sobě pracovat, zdokonalujte se v tom, na co máte talent a dělejte to, co vás baví.“ I proto si vybrala na sobotní Mentoring Day téma „Odvážněji na trh práce“, aby dodala ženám sílu, odvahu a u kulatého stolu sdílela základní jednoduchá pravidla, která pomůžou na cestě k získání větší sebedůvěry a lepší práce.

Zuzana Lincová ze společnosti Profesia CZ k tomu dodává, že často zapomínáme, že pracovní pohovor je obchodní jednání. „Náš životopis mnohdy neodráží naši hodnotu, praxi, zkušenosti. V rámci mentoringu bych chtěla ukázat, jak vyjednávat o pracovních podmínkách, jak zjistit naši hodnotu na trhu práce a jak následně efektivně vyjednávat o mzdě.“

„Respektujte svůj talent a nadání. Každá máme na něco konkrétního nadání, dejme si čas na to poznat svůj talent a rozvíjet ho. Zkoušejte! Být parťákem u životních změn je mým každodenním chlebem a věřím, že předávání zkušeností nás posune vpřed.“ Těší se na sobotní mentoring na téma „Pracovní etapy v životě ženy a osobní realizace“ Barbora Krieglerová, ředitelka OTTIMA.

HR ředitelka TV Nova Radmila Pinkavová Jirkovská  doplňuje: „Vnímám velký rozdíl mezi tím, kdy se necháváme vláčet okolnostmi a kdy jsme tvůrcem svého života, který si sám určuje směr. Je důležité umět se rozhodnout, kterou příležitost přijmeme, a kterou necháme odplynout.“ Pojďme vědomě pracovat na svém příběhu prostřednictvím sdílení zkušeností s šedesátkou inspirativních mentorek. Poznejte nové přátele, navažte profesní kontakty a nabijte se novými zážitky v pozitivní atmosféře plné ženské energie.

Lincova Zuzana epd     Krieglerova_Barbora epd

Pinkavova-Jirkovska-Radmila epd