aktualitaMentoring 2018

Utváří nás rozhodnutí, která děláme. I ta o penězích

By 22. 3. 2018 No Comments

„Náš život je výsledkem rozhodnutí, která jsme provedli v minulosti. Pokud se nám náš život nelíbí, je na čase, abychom začali dělat jiná rozhodnutí. Radí ženám pro rozvoj kariéry Viera Černá, obchodní a marketingová ředitelka REDA a.s., největší firmy na trhu v oblasti 3D reklamy, která mezi své klíčové hodnoty řadí férovost, otevřenost, uznání, respekt a spolupráci.

Dvoudenní událost Ženy sobě se bude konat již 13. a 14. března v Congress Hotelu v Praze a Viera Černá bude sdílet své zážitky, chyby i úspěchy, stejně jako dalších 60 inspirativních žen v rámci akce Mentoring day. Více jak tisícovka žen se zde setká již podeváté za účelem navázání profesních kontaktů, sdílení zkušeností a diskuse o zajímavých tématech z oblasti financí, osobního rozvoje a podnikání.

Viera Černá pracuje v oboru reklamy už 22 let, je také členkou rady a garantem sekce 3D pro asociaci POPAI Central Europe, přesto se nedávno rozhodla splnit si svůj další profesní sen a absolvovala studium Mezinárodních vztahů. „Obecně jsou ženy zdrženlivější v ráznějším rozhodování o sobě samé. Žít šťastný a spokojený život, to není náhoda, která spadne z nebe nebo se stane zásluhou okolností. Žít šťastný a spokojený život je především osobní rozhodnutí. Rozhodnout se žít takový život, aby mi na něm záleželo.“

Zúčastněte se sobotního mentoringu na Equal Pay Day 2018. Rezervujte si své místo u stolu a pojďte diskutovat s Vierou Černou o tom, jak je důležité pro osobní rozvoj občas vystoupit z komfortní zóny, vpustit si do života nový vítr a pokusit se zdolat nové výzvy.

 

Cerna Viera epd