konferencevšechny aktuality

Simona, Margareta a Petra odpoví na otázku, Kde jsou peníze

Odpolední panel devátého ročníku konference bude velmi inspirativní. Tři ženy, které jsou úspěšné ve svém byznysu, nebojí se jít svou cestou a přijímat nové výzvy, povedou diskuzi na téma Kde jsou peníze?

Simona Kijonková je úspěšná česká podnikatelka, majitelka společnosti Zásilkovna. Pohybuje se v prostředí e-commerce a je zakladatelkou a majitelkou portálu Robeeto.cz, který sdružuje poskytovatele služeb a zákazníky, dále také akcionářkou v MYPS s.r.o., IT projektu specializující se na startupy. Za svou podnikatelskou a inovativní činnost byla zařazena do žebříčku TOP 25 žen Česka v byznysu 2015.

Margareta Křížová je mentorkou začínajících podnikatelů. Podporuje je při rozjezdu byznysu, v rozvoji firmy, ale i ve fázích rozvoje, či úpadku. Je Managing partnerem poradenské kanceláře CEAG. Její postřehy a komentáře si můžeme přečíst na blogu Z deníku investorky.

Petra Westerlaan Končelíková je zakladatelkou a prezidentkou wFundAcademy. Specializuje se na podporu vývoje podnikatelů, se zaměřením na ženy. Je výkonnou ředitelkou iCollege, jako spolumajitelka Node5 pomáhá Petra s budováním technologického centra pro začínající podnikatele a profesionály.

Celý program konference naleznete zde.

Trio Kijonkova