aktualitanapsali-o-nas

Profesia: Informace, inspirace, trendy, atmosféra, osobnosti, relax, to vše v jeden den

Číst celý článek na Profesia.cz

mimořádný zážitek, který Vám pomůže vytvořit si názor na téma ODPOVĚDNOSTI, a to nejen té byznysové

Možná jste přehlceni informacemi a možná si uvědomujete, že je dobré se občas zastavit, relaxovat a pozorně poslouchat, co se kolem Vás děje. Informace, inspirace a čas k odpočinku jsou živnou půdou pro nové nápady, strategie, změnu svých zlozvyků, které nám jinak brání posouvat své osobní i profesní životy k vysněným metám. Jak často si dáváte tento prostor a jak často přemýšlíte o tom, jak se prostředí kolem Vás mění? Jak rychle se dokážete orientovat a inovovat své postoje? A jak často si uvědomujete, že když příležitostí nevyužijete Vy, jistě se najde někdo, kdo je rád využije?

Konference Equal Pay Day 27. 3. 2020 je příležitostí strávit den s osobnostmi, které zpravidla běžně nevystupují. Přináší nosná témata, a především profesní a osobní zkušenosti. Konference je společenským zážitkem, kdy stejný důraz je kladen jak na kvalitu informací, tak na kvalitu času, který na konferenci strávíte s dostatečným prostorem pro networking, na autenticitu. Inspirující atmosféra Vás přímo vybízí odcházet s hlavou plnou nápadů, které můžete okamžitě uplatnit ve své profesi i v osobním životě.

Role ženy v odpovědném byznyse je tématem letošní konference, ale chybou by bylo si myslet, že je konference určená jenom ženám. Muži jsou pravidelnými účastníky konference, která jen reaguje na fakt, že úspěšných žen jen v Čechách i ve světe mnoho a je dobré slyšet jejich úhel pohledu. Stejně tak je ambicí konference zvedat ženám sebevědomí a posouvat je skrze sdílení příběhů blíž ke svým snům. Prostě nebát se troufnout si chtít víc, a to především v kariéře, kde ženám nechybí znalosti, ale často převáží pochybnosti.

S kým se můžete potkat? S irskou velvyslankyní Clionou Manahan, s Taťánou Gregor Brzobohatou, ženou, která se proslavila svou krásou, ale světový úspěch sklízí na poli OSN, Lucií Urválkovou, finanční ředitelkou pojišťovny UNIQA, kterou měsíčník Forbes zařadil mezi 125 nejvlivnějších žen Česka, a s dalšími 20 osobnostmi se silným profesním a osobním příběhem a ještě silnější chutí předat část svých zkušeností Vám, účastníkům konference.

Pro koho je konference určena? Nechceme nálepkovat, takže ať si najdete jakýkoliv důvod, jste na konferenci vítáni. My Vám můžeme jen slíbit zážitek, který nejde sdílet přes článek. Protože dobrou energii, tu prostě musíte zažít osobní přítomností, která se ve světě technologií čím dál více ztrácí. Jste-li HR, zabýváte se společenskou odpovědností, jste manažerem/manažerkou či máte tuto ambici, podnikáte či podnikat chcete a hledáte inspirující podněty, máte neustálou touhu dozvídat se nové věci a chápete, že není nutné dělat chyby jiných, ale učit se z úspěchů jiných, vítejte, uvidíme se.

Více o konferenci se dozvíte na www.equalpayday.cz a bude-li Vám jeden den strávený na konferenci málo, můžete se přihlásit i do sobotního mentoringového dne, kdy máte možnost strávit 5×60 minut u konkrétních mentorek s konkrétním tématem, které Vás zajímá a bude pro Vás výzvou i příležitostí.

Třešničkou na dortu je luxusní doprovodný program a exkluzivní tombola, jejíž výtěžek bude věnován Nadaci Krása pomoci.

Důležitou informací také je, že dva neuvěřitelně profesionální a intenzivní dny pořádá nezisková organizace Business & Professional Women CR v prostorách Clarion Congress Hotel Prague.

Podívejte se na videopozvánku od Taťány Gregor Brzobohaté: www.youtube.com/watch?v=hlAViJZRsMY