Partneři EqualPayDay 2020

Náš hotel patří mezi největší kongresová centra v ČR. Svým hostům se snažíme nabídnout maximální komfort a vysokou úroveň služeb. A protože si uvědomujeme, že spokojenost hostů závisí i na profesionalitě a spokojenosti zaměstnanců, vypracovali jsme pro ně rozsáhlý program benefitů, včetně podpory vzdělávacích a sportovních aktivit.
Pro vedení hotelu je velmi důležitá společenská odpovědnost, udržitelnost podnikání a šetrnost k životnímu prostředí. Podporujeme projekty, které se zaměřují na pomoc znevýhodněným, ochranu přírody, rozvoj a vzdělávání mladé generace v nejbližším okolí hotelu i v dalších regionech ČR. Podle povahy projektu přispíváme formou lidských zdrojů, materiálové či finanční pomoci. Na střeše hotelu chováme včely a pěstujeme vlastní bylinky.

Zde připravíme fotografii
osobnosti, která bude prezentovat
Vaší společnost

Chcete se stát partnerem akce a podílet se na programu 11. ročníku?
Parametry partnerství Vám rády pošleme emailem
» kontakt Lenka.Stastna@bpwcr.cz, tel.602 383 880
Těšíme se na spolupráci.

Zde umístíme
Vaše logo
s aktivním prolinkem

Wunderman je mezinárodní marketingová agentura, jejíž centrála sídlí v New Yorku, dnes tak ve 200 pobočkách na 70 trzích pracuje 9200 profesionálů. Pražská pobočka je na trhu přes 20 let a dnes je největší marketingovou agenturou v Česku. DNA agentury je spojení dat, kreativy a technologií, díky tomuto různorodému mixu tak vytváří pro své klienty marketing, který přináší výsledky. Wunderman nabízí svým zaměstnancům mnoho interních programů, které podporují jejich komplexní rozvoj. Velice oblíbený je mezinárodní program Pass it onkterý podporuje ženský leadership a poskytuje prostor pro vzájemnou spolupráci a sdílení zkušeností nejen mezi ženami v byznysu.

Mars je rodinná firma s více než stoletou historií, která nabízí širokou škálu produktů pro spotřebitele a jejich zvířecí mazlíčky. Vyrábí některé z nejoblíbenějších značek na světě, jako jsou například M&M’s®, SNICKERS®, TWIX®, MILKY WAY®, PEDIGREE®, ROYAL CANIN®, WHISKAS®,  ORBIT®, SKITTLES®, UNCLE BEN’S® a spoustu dalších. Společnost se pravidelně umisťuje na předních příčkách v prestižní globální soutěži Great Place To Work®. Kanceláře společnosti jsou pet friendly a spolupracovníci si tak můžou přivést své domácí mazlíčky do práce s sebou. Mars se zaměřuje na angažovanost a motivaci svých spolupracovníků, jak firma nazývá své zaměstnance, a na naplňování pracovního potenciálu každého z nich. Marsu záleží na diverzitě a v rámci této oblasti se mimo jiné soustředí i na odstraňování možných bariér pro ženy na jejich kariérní cestě do top managementu firmy. Celosvětově společnost přesáhla milník 40% žen v top managementu, ve střední Evropě tvoří ženy více než polovinu leadership týmu

Krása se skrývá v sebejistotě. V Mary Kay věříme, že krása každé ženy zazáří, když je sebejistá. Když uvěří tomu, že má půvabné rysy, veselé oči, dobré srdce… Už více než 55 let se snažíme podporovat sebejistotu žen, nabídnout jim nejen kosmetiku, která skutečně funguje a která je rozzáří, ale i podnikatelskou příležitost a s ní spojenou nezávislost a úspěch. Snažíme se ženám pomoci plnit si své sny. Protože každá žena může. Může cokoliv, čemu sama věří. A tak se naučte přijímat i dávat komplimenty, nebát se výzev a nepodceňovat se. Věřte v krásu sebejistoty. www.marykay.cz – jediný autorizovaný prodejce kosmetiky Mary Kay

Jsme univerzální pojišťovna patřící k osmi nejsilnějším na trhu v ČR. Máme na 600.000 klientů, kterým umíme nabídnout jakékoli krytí proti všem myslitelným rizikům. Naší strategií je dlouhodobé partnerství se zákazníky i obchodními partnery – nezajímá nás krátkodobý zisk, protože chceme poskytovat spolehlivé a stabilní rentabilní služby pro současnou i budoucí generace. Svůj servis už poskytujeme 25 let a můžeme se pochlubit dlouhodobě nejvyšší zákaznickou spokojeností doloženou pravidelnými výzkumy.

SmartEmailing je aplikace pro kompletní správu e-mail marketingu a marketingové automatizace. Na české trhu zaujímá pevnou pozici již 10 let. Denně doručí v průměru 3,5 milionu e-mailů. Jednou z hlavních předností SmartEmailingu je doručitelnost a dobré vztahy s českými e-mailovými providery. Kromě e-mailingu umožňuje vytvářet a řídit další marketingové procesy na základě dat a chování zákazníků. Neustále rozšiřuje marketingové kanály pro komunikaci: e-maily, SMS, FB audience, messengery, push notifikace, atd.
SmartEmailing stojí na principech svobodné firmy. Tým je tvořen nadšenými slušnými lidmi, kteří společně určují jeho další vývoj i způsob, jakým může firma české společnosti přispívat – v rámci finanční podpory zajímavých projektů i věnováním vlastního času. Hrdě stojí za označením: „Podnikáme srdcem.“

Happenee je eventová All-In-One platforma (EMS) určená organizátorům interních či externích akcí všech velikostí.
V jednom nástroji mít kompletní zvací proces včetně platební brány, pohodlnou a rychlou registraci na místě včetně tisku jmenovek, interakci s účastníky pomocí mobilní a webové aplikace, reporting, jednoduchou administraci a mnoho dalšího, chce každý organizátor. Vše si vytvoří a nastaví sám bez další pomoci.
Happenee pomohlo zorganizovat více než 400 různých druhů eventů od 50 do 12 tis účastníků.

PODPORUJEME