aktualita

Myslím, že naše konference je přesně právě pro Vás. Proč?

By 20. 3. 2015 No Comments

Dobrý den paní Nováková,

velice děkuji za Váš email.

Myslím, že naše konference je přesně právě pro Vás. Proč? Dle Vašeho emailu soudím, že jste velmi aktivní ženy a chcete se posouvat ve Vaší kariéře. Studujete, pracujete, věnujete se svému rozvoji.

Nemusíte být manažerka, nebo ředitelka velké firmy, abyste se přišla inspirovat na konferenci ŽENY SOBĚ.

Páteční konference se zaměřuje na vyvrácení ženských stereotypů a předsudků, panelistky budou hovořit o sebevědomí žen a představíme příběhy mladých žen, které samy svou aktivitou mohou být příkladem.

Našimi hlavními nástroji jak ženy povzbudit k aktivitě jsou osobní reálné příběhy žen a poradenství u kulatých stolů – tzv. speed mentoring, který bude probíhat celou sobotu. Věřte mi, každá z našich mentorek má svůj příběh a dobrovolně se rozhodla o něj podělit, aby povzbudila další ženy.

Ve společnosti BPW ukazujeme členkám i veřejnosti, že v ženském světě je plno ženských vzorů, které mají chuť se o své zkušenosti podělit a mohou tak být nápomocny ostatním.

Inspirace a energie dvoudenní akce Vás zcela pohltí. Není neobvyklé, že zde dámy najdou pracovní uplatnění, nebo silný přátelský vztah.

Registrace budou probíhat až do vyčerpání míst u mentorek. I letos toho máme hodně co nabídnout, takže neskončí ani v den konání akce. I přesto se našich akcí každoročně účastní tisícovka žen.

Vstupenky můžete nechat zakoupit na firmu. Vystavujeme na ně samozřejmě fakturu. Pokud jich budete chtít zakoupit více, přikládám Vám v příloze průvodní dopis pro prezentaci akce. Firmy u nás často kupují vstupenky jako bonusy pro své zaměstnankyně, nebo dárky pro své partnery a klienty. 

Stačí jen zaslat objednávku, kterou Vám vyfakturujeme. Můžete ji nechat zaslat emailem přímo na mne. Jednotlivé účastnice si pak rezervují v systému svá místa a časy u mentorek, které jim automaticky potvrdí systém na zadaný email.

Ideálně doporučujeme absolvovat 3 hodiny mentoringu a doplnit je doprovodnými aktivitami, jako je koučinková zóna KC, motivační a pracovní workshopy, networkingové aktivity, a mnoho dalších. 

Hodiny u kulatých stolů bývají náročné na soustředění, ale i přesto si odnesete spoustu energie a inspirace.

Zkuste si namátkou pročíst nějaké medailonky mentorek, anebo řečnic. Jsem si jistá, že se Vám budou líbit a já se budu těšit v dubnu na osobní setkání.

S přátelským pozdravem,

Helena Dreiseitlová

 

DRh

DRh