Táňa Havlíčková

Majitelka a ředitelka TAKUMARA s.r.o.

Před několika lety mi došlo, že už nejsem módní návrhářka, ale módní terapeutka. Učím ženy vnímat nejhlubší zákoutí své duše a tu pak osvobodit ze zajetí společenských předsudků a rodinných programů. No a pak tu svobodnou bytost naučím oblékat tělo, srdce a hlavu v dokonalé harmonii.

„Oblečení je nejviditelnější neverbální informace. Obléci se v souladu se svou duší je mistrovství spirituálního umění.“

Téma: Poznání metody OCTO CODES jako metody osmi psychologických typů

Oblečení, jídlo, zdraví, talenty – to vše je skryto do našeho stylového typu. Je to velmi jednoduchá cesta ke svému pravému Já.

Pochopením osmi různých osobnostních profilů si velmi ulehčíme cestu k sobě, dojde nám, proč se chováme tak, jak se chováme, poznáme své silné a slabé stránky a hlavně se v nás rozlije nádherný respekt k druhým. Pochopíme také, proč se naši blízcí a milovaní chovají jinak, než my si představujeme. Metodu OCTO CODES jsem objevila díky mé profesi módní návrhářky, kdy mi došlo, že si vybíráme oblečení podle toho, jaká je naše vnitřní osobnost. A po létech práce s klientkami na oblečení, tato metoda přináší další a další informace – jako například osm různých typů těl, které vyžadují jiný typ stravy, osm rozdílných talentů, odlišné a jedinečné projevy životních energií- prostě je to holistický pohled na člověka jednadvacátého století.