Šimona Mašková

Spolumajitelka Mašek advokáti s.r.o.

Propojení na LinkedIN

Plním jeden z dlouhodobých snů – Nadaci na pomoc lidem po úraze nebo nemoci, kteří se chtějí zlepšit v mentálních, psychických a fyzických schopnostech. Nadace bude vydělávat hudbou a výtěžek bude používán na hrazení koučů, psychoterapeutů, léčitelů, naturopatů a fyzioterapeutů, podle konkrétní potřeby jednotlivců, kteří se ocitli naráz v dramaticky změněné životní situaci kvůli úrazu nebo nemoci, ale nevzdávají se a chtějí žít plnohodnotně.

Téma:  Jak poznám, že jsem finančně bohatá/ý, a jak toho dosáhnu?

Finanční nezávislost, pasivní příjem, časová svoboda – to jsou termíny, které jsou jen fráze, pokud je nenaplníme čísly a strategií, jak jich dosáhnout. Umístíme spolu peníze správně mezi další hodnoty našeho života. Naučíme se, co je to konkrétně finanční svoboda pro každou/ého jednotlivě, a zjistíme tak, jestli ji opravdu chcete. Naučíme se, jak si spočítat, zda naše očekávání finančně vyjde a do kolika let. Sloupneme další slupku strachu z peněz a jejich správy. Zjistíme, která z Vašich dovedností a vášní Vám pomůže na cestě k finančnímu bohatství.

Jakou nejlepší radu jste v životě dostala?

Napadají mne hned dvě. „Měj zlaté srdce, ale hroší kůži.“ a „Za 20 let se staneš v něčem mistrem, staň se mistrem v tom, co ti dá život, který chceš žít.“

Chystáte v roce 2022 nějakou změnu?

Založit nadaci, která bude hudbou vydělávat peníze na pomoc lidem po úraze nebo nemoci, kteří se nevzdávají a chtějí zlepšit své mentální i fyzické schopnosti a potřebují k tomu odbornou pomoc koučů, psychoterapeutů, léčitelů, fyzioterapeutů a naturopatů, a potřebují pomoci takový trénink pro nový život financovat.

Jak doplňujete energii?

Spánek, cvičení a pobyt v přírodě, kvalitní co nejvíce základní a lokální (bio)strava, přírodní vitamíny NUTRILITE, krátké meditace, audio a knihy o pozitivním, nikoliv však naivním myšlení, setkávání se s Vámi, inspirativními lidmi.

Co děláte, když vám něco nejde, jak jste si představovala?

Zkonzultuji s mentorem/coachem strategii a zvýším úsilí.