Mirka Čejková

Koučka a partnerka ve Virtual Lab s.r.o.

Propojení na LinkedINInstagram
sobota 27.3.2021
14:00-15:30h

Jsem praktik. Studovala jsem spoustu věcí, ale neuměla jsem je využít, když bylo třeba. Dnes díky zkušenostem, výhrám a pádům konečně vědomě řídím svůj život. A jsem vděčná, že k tomu pomáhám dojít i ostatním, aby si zbytečně nekomplikovali cestu, ale aby svoje znalosti přeměnili v dovednosti.

Téma:  Stopy slov aneb kdo řídí můj život doopravdy?

Učíme se komunikovat, ale podceňujeme slova. Mluvíme o mindfulness a nerozumíme vlastním myšlenkám. Přijímáme zdánlivě logická rozhodnutí, ale nevíme, na čem jsme tu logiku vystavěly. Náš podvědomý slovník rozhoduje, jestli svůj život tvoříme nebo jestli podléháme okolnostem a samy sebe manipulujeme. Ráda vás zavedu na cestu po stopách slov a ukážu vám, co užitečného můžete najít.

Hlavní myšlenka pro mentees:

Mám radost, když si každá odnese aspoň jednu praktickou věc, která je v její situaci užitečná.

Kterou ženu bych ráda potkala:

Chtěla bych se potkat se ženami mého rodu, které tu byly přede mnou. Ráda bych věděla, co řešily, o čem snily a jak to zvládly. Jsem tu jen díky tomu, že všechny musely být silné a přežily, ať byla doba jakkoliv těžká.

Co by pomohlo tomu, aby byl HLAS žen ve společnosti více slyšet?

Hlas bude slyšet, až budeme mluvit. My se ale do veřejného prostoru moc nehrneme a raději konáme. Pro muže je samozřejmé prodat to, co umí a to bychom se měly od nich naučit. Komunikace je důležitá.