konferencevšechny aktuality

Letošní ročník konference moderují Marie Petrovová a Tomáš Jindříšek

Na devátém ročníku konference Ženy sobě nás společně přivítají Marie Petrovová a Tomáš Jindříšek. Na pódium pozvou pestrý koktejl osobností a společně nás provedou inspirujícími a provokativními tématy týkající se otázky peněz, rovnoprávnosti platů a osobního rozvoje.

Kdo je Marie?

Marie pracovala téměř deset let v rozhlasovém zpravodajství, posléze se stala mluvčí Komerční banky. Řídila komunikaci v KB a pak také v GE Money Bank. Po třinácti letech opustila korporátní prostředí směrem k vlastnímu byznysu a vzdělávání. Od roku 2016 působí jako Managing Director ve společnosti Top Vision a je spolumajitelkou společnosti Osvobozená domácnost s.r.o.

bio

A kdo je Tomáš?

Tomáš se profesionálně věnuje marketingové komunikaci a internetu od roku 1998, pravidelně přednáší a publikuje. Je duchovním otcem projektu Zasedačka roku a spoluautorem projektu Ceskovdatech.cz.  Je spoluzakladatelem agentury Dark Side, kde působí jako managing partner. Mimo jiné působí jako předseda představenstva neziskové organizace Jahoda, je členem dozorčí rady asociace nadací a nadačních fondů Fóra Dárců a je spoluautorem prvního crowfundingového portálu pro neziskovky Darujspravne.cz.

bio

Moderatori