aktualitaMentoring 2018reference

Letos jsem si dala předsevzetí. Nebudu se schovávat za hrneček kávy a za kamarádky. Seznámím se alespoň se třemi novými ženami

By 19. 3. 2018 No Comments

„V pauzách mezi mentoringy máte skvělou příležitost seznámit se s někým novým, zajímavým. S někým, kdo může být prospěšný vám a komu můžete být prospěšné vy. Roztahovat sítě a navazovat vztahy. Networkovat. Nebo poklábosit s kamarádkou, jestli jste stejně stydlivé jako já.

Když mě v sobotu v sále uvidíte (a poznáte), budu ráda, když mě oslovíte a prohodíme pár slov na kafem, čajem, sodovkou nebo jen tak na sucho. Pomůžete mi tak naplnit moje seznamovací předsevzetí“ píše ekonomka, účetní a podnikatelka, ale hlavně maminka Lucie Krausová.

Letos jsem si dala předsevzetí. Nebudu se schovávat za hrneček kávy a za kamarádky. Seznámím se alespoň se třemi novými ženami.

„Ve velkém sálu hotelu Clarion Congress Hotel Prague jsou rozestavěné kulaté stoly, u kterých se v hodinových blocích setkávají mentorky z řad úspěšných žen s dalšími ženami. Mluví se o úspěších i neúspěších podnikání, o životě, o organizaci času a života. Můžete jenom poslouchat, nebo se do diskuze zapojit. Záleží jen na vás a na tématu, které si vyberete.

EQUAL PAY DAY – ŽENY SOBĚ je akce, o které vím už několik let. Loni jsem se na ni poprvé dostala a letos se chystám rozhodně zas. Proč?

Prostě protože je skvělá. Páteční konference na téma ŽENY A PENÍZE s panelovými diskuzemi a zajímavými řečníky je otevřená ženám i mužům.

Cílem konference je vyvolat veřejnou diskuzi o příčinách stále přetrvávajících vysokých rozdílů mezi platy mužů a žen ve srovnatelných pozicích. Víte, že Česká republika je v Evropě jedna z nejhorších zemí, s největším rozdílem platů mezi muži a ženami?

Sobotní mentoringový den je určený jen pro ženy. A je to den, který vám doporučuji všemi deseti.

Líbí se mi hlavní myšlenka akce – ženy, které jsou silné, mají sebevědomí a sebedůvěru mají mnohem větší šanci dostat za svoji práci pořádně zaplaceno. Protože si o to budou umět říct.

„Proč akci pořádají?

  • chceme podpořit ženy v jejich ekonomické nezávislosti
  • chceme pro ženy stejná práva a podmínky
  • podporujeme ženy, aby si více věřily
  • probouzíme v ženách sílu a nabíjíme je energií“

 

Pokračování čtěte zde…

Vysvetlovnik

DRh

DRh