aktualita

Je dobré vědět, že tu nejsme samy

By 24. 4. 2018 No Comments

Světoznámý Grandhotel Pupp, ve kterém pobývali významní státníci i světoví umělci se stal partnerem 9. ročníku akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ.

V Grandhotelu Pupp pro své hosty letos zrekonstruovali 23 pokojů, nově vznikly pokoje pro rodiny s dětmi, novou podobu získal prezidentský apartmán a nově je připraveno také královské apartmá.

Své hosty si v Grandhotelu skutečně hýčkají. Nejen pro světové hvězdy, které v hotelu pobývají, připravili unikátní revitalizační proceduru, která mimo jiné využívá místní léčivou vodu. V Grandhotelu si hosté mohou užít wellness s bazénem a saunami, solné jeskyně, léčebné procedury či čtyři golfové hřiště v karlovarském regionu.

Více informací o hotelu získáte zde.

My vám nyní přinášíme rozhovor s generální ředitelkou Grandhotelu Pupp, Ing. Andreou Pfeffer-Ferklovou MBA.

Z jakého důvodu jste se rozhodli stát se partnery akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ?

Chtěli jsme vyzkoušet něco nového, pokusit se navázat nové kontakty a rozšířit možnosti případné obchodní spolupráce. Hodně jsme toho o akci slyšeli a četli. Nejlepší ale vždy bývá osobní zkušenost.

Myslíte si, že je důležité, aby se ženy navzájem podporovaly?

Určitě ano. Je skvělé mít možnost být někým inspirován, mít vzory. Je úžasné, pokud ženy, které v životě něco prožily, dokázaly, sdělují své prožitky těm ostatním. Je dobré vědět, že tu nejsme samy, ale je tu někdo, na koho se můžete obrátit. Ženy vnímají v mnohém věci jinak než muži.

Myslíte si, že se ženy v České republice podporují navzájem dostatečně?

Na tuto otázku neumím odpovědět, neb jsem se tímto tématem nezabývala. Nicméně když mám nyní zkušenost s akcí Ženy sobě, vím, že tato možnost existuje. A to je důležité.