všechny aktuality

Equal Pay Day všemi SMYSLY

By 21. 3. 2019 No Comments

Equal Pay Day není jen inspirativní konference plná zajímavých hostů, prostor pro networking a načerpání energie a nápadů pro další rozvoj a podnikání, ale zážitek pro všechny smysly.

Na každé velké konferenci nesmí chybět auta. Autopalace vám přiveze hned dvě – Volvo a Mazdu a k tomu ještě stánek s lázeňskými oplatkami. To bude vůně…!

IKEA bude opět největší! Letos zvolili koncept pohodlné barevné terasy, plné relaxačního nábytku. Co se tam bude dít? Budeme vstřebávat zážitky jako doma v obýváku.

Nechte se hýčkat! Jako každý rok vám Mary Kay přináší možnost se po oba dva dny nechat krásně nalíčit u poradit se o své pleti s odbornými poradkyněmi. Pro velký zájem budou stánky 2.

Moser vloni vystavoval nádherné ručně vyráběné skleněné vázy. Letos je neuvidíte, jsou prodané. Každý kus je originál a je jedinečný. Objevujte proto další umělecká díla jedné z nejstarších manufaktur v Evropě. Sadu od Moser můžete také vyhrát v tombole.

U stánku AROMA&THERAPY by Stephen Cordina najdete výrobky jen z přírodních materiálů.  Obsahují vysoce kvalitní esenciální oleje, které mají blahodárné účinky na lidskou mysl.  

Jste závislí na kofeinu? Pak rozhodně nesmíte minout kávovary Lofbergs, které provoní celé foyer hotelu.

Carun Pharmacy s.r.o. je českou společností nabízející široký sortiment produktů z konopí s obsahem přírodního kanabidiolu (CBD).

U stánku Asklepion Vám zdarma provedou diagnostiku pleti profesionálními přístroji.

Víte jaký je rozdíl mezi mentoringem a koučinkem? Tyto dvě disciplíny již tradičně pod jednou střechou konference. Vyzkoušejte půl hodiny koučinku pod taktovkou profesionálních koučů z Koučink Centra Lenky Zelingrové.

Zdraví je důležité. Odborníci z Žilní poradny s vámi rádi v pátek proberou potíže i prevenci.

Kvalitní obuv je základ. Souhlasíte? Zastavte se u stánku HOEGL.

Otestujte si svou finanční gramotnost u stánku Partners.

Fyzikální terapie cév se dnes aplikuje ve výrazně odlišných oblastech. U stánku Bemer-cévní terapie si budete moci vyzkoušet teraputická lehátka a poradit se s odborníky.

Symbolem Equal Pay Day je červená kabelka. A opravdu parádní si můžete pořídit u stánku Tosca Blu a k ní třeba nějaké slušivé šaty ze Španělska.

ERGO Working Space s.r.o. Vám ukáže jak by mělo vypadat správné pracoviště – jak správně sedět, jak si nastavit stůl – abyste se vyhnuli problémům spojeným se sedavým zaměstnáním.

Česká značka My Pled se zaměřuje na modní doplněk pléd, který přináší ženám jednoduché a elegantní řešení odívání.

Něco za zub pro vás připraví nadšenci do zdravého životního stylu, přírody, sportu a do naší práce z NATU.cz. „Vyhledáváme a vyrábíme pro Vás i pro nás produkty, které jsou v souladu s naší myšlenkou čistého výrobku.“ 

Šperky z rodinné firmy Oliva Glass Vás uchvátí. Zabývají se uměleckým zpracováním skla a mozaikami. Již třetí generace vytváří skleněné šperky.

U stánku Caresse poznáte, co s vaším životem udělá správně padnoucí podprsenka. V pátek večer se těšte na jedinečnou fashion show plnou dokonale padnoucího prádla a „nedokonalých modelek“ z řad skutečných žen.

Od zakladatelky Nadačního fondu Bazaar Charity Báry Nesvadbové, kterou můžete potkat osobně u kulatého stolu:  „Kdokoliv s tak velkým štěstím, jako je zdraví, by neměl zavírat oči před ostatními. Pomáhat postiženým je pro členy Nadačního fondu Bazaar Charity přirozené, samozřejmé a absolutně automatické.“ Jak můžete pomoci se dozvíte u stánku Be Charity.

Vyzkoušejte si s Motivem-P virtuální realitu. U jejich stánku třeba vstoupíte do budoucnosti.

Když se kreslí, myslí a povídá najednou, říká se tomu Skečnouting. V pátek nám se nám představí oživlé obrázky.

Doplňujte tekutiny! O pitný režim se postarají nealkoholické nápoje Birell od Plzeňského Prazdroje, pořádně nadupané ovocné nápoje H2Ovoce od Relaxu, ochucené a neochucené vody Magnesia od Mattoni a prémiové kyslíkové vody Oxylife.

A když je chuť na bublinky, doplní je Prosecco na kolech v pitoreskní dodávce, která za sebou nechává tři stopy…