všechny aktuality

Dvě fotky, dva pohledy na příběh, který se protnul – na Equal Pay Day – Ženy sobě

By 4. 2. 2016 No Comments

Mentoring Ženy sobě – duben 2015

Lenka vypráví:

Ta žena, co sedí hned vedle mne v červené halence, mi přijde známá.  Představují se kolem stolu.  Jasně, to je Karolína, tu znám ještě z PwC.  Ale dlouho jsem ji neviděla.

foto EPD s Karolinou Risser

Propojujeme se na LinkedIn a Facebook.  Sleduji ji.

Social Impact Award, Rozjezdy……….  Je dobrá.  Stále v pohybu, mezi mladými, a hlavně jede v sociálním podnikání.  Nabízí mi catering na mé workshopy.  Hm to bude asi drahé, když to je i se službou……..

Listopad 2015 – V jedné korporaci ochutnávám Karolínou udělané jídlo z jáhel.  Nadšení mých chuťových buněk vede k nočnímu emailu a zjišťování, kolik by ten catering pro mne stál.  Je to velmi přijatelné.  Jdu do toho.  Domlouváme se, co mi uvaří.

Leden 2016 – Doporučuji Karolínu na akci do HUB, kde jsem také účastníkem.  Ten jahelný pudink nemá chybu.   Těším se na svůj workshop, kam přijede s připraveným jídlem.  Měla jsem těch pudinků objednat více,  zbyly na mne jen dvě porce……tak to všem chutnalo.  To jsem u primárně zdravého jídla nečekala.   Příště objednávám moučníků více.

Lenka Mrázová a Karolina Risser

Karolína doplňuje:

Lenky mentoring na EDP 2015 s tématem Jsem královna nebo sloužící mne velmi inspiroval. Rozhodla jsem se být „královnou“. Loňský EPD a další akce od BPW mě nakoply k realizaci vlastního podnikatelského záměru –  snu v oblasti zdravé výživy, který jsem v hlavě nosila už delší dobu… Celý rok jsem pilně pracovala, také se setkávala s řadou inspirativních mentorek a zajímavých žen (včetně Tebe!), které mi pomáhají v realizaci mého snu Deli Life…aneb kvalitní strava jde ruku v ruce se zdravým životním stylem.

Co bude dál?

To je jasné. Karolína dodává Lence catering na její workshopy, spolu slaďují předem pokrmy na obsah workshopu, zda má být dodána okamžiková energie, jaké potraviny je vhodné jíst před prezentací a čemu se naopak vyhnout. A přemýšlejí spolu, jak ještě více lidí z kanceláří navést na zdravější jídelníček.

Setkání na EPD v 2015 mělo hluboký smysl.

 

Na EPD nemusíte jenom snít…. Můžete si ty sny začít plnit!