aktualitaMentoring 2018

Do teďka jsem plná energie a nové síly

By 26. 4. 2018 No Comments

děkuji ještě jednou za velmi vydařený mentoring v rámci EPD. Letos jsem se akce zúčastnila poprvé, předčila veškerá má očekávání. Je to ženami, které tam potkáte, protože každá z nich je jedinečná a to co nás spojuje, je práce na sobě. Stále mám u postele zápisník z mentoringů a i když jsou to věci, které známe, je třeba se k nim pořád vracet.

Lenka Zelingrová (koučink centrum) Jste velmi inspirativní dáma, oceňuji Vaši schopnost spojovat lidi. Vím, že to ženám přináleží, jen některé to zkrátka umí lépe než ty ostatní 🙂

Na konferenci jsem byla poprvé a velice mne nadchla. Byla pro mne velmi inspirativní. Do teďka jsem plná energie a nové síly. Odnesla jsem si zajímavé myšlenky, které určitě využiju.

Atmosféra a skupinka žen u našeho stolu mne tedy dostala. Vlastně ještě stále pocity vstřebávám. Děkuji za překrásnou nabídku, kterou jsem od Vás získala. Je to pro mne opravdu neskutečný dárek. moc děkuji za příjemné posezení. Celá akce byla pro mě velkým přínosem a jsem ráda, že jsem si z velkého množství mentorek vybrala právě vás. Během hodiny s vámi jsem si znovu uvědomila některé myšlenky, které používám, jiné mi připomenuly, že jsem na ně nějakým způsobem už zapomněla a bylo tam i několik nových postřehů.

Moc vám děkuji za velice příjemnou hodinu. (škoda, že jen hodinu). Vždy si ráda na tento den vzpomenu.

Kopie souboru PET_1533

DRh

DRh