aktualita

Cítím se maximálně namotivovaně

By 15. 4. 2018 No Comments

Potkaly jsme se po akci, kdy jí svítily oči a ptala se mě, zda jsem také účastnila té úžasné akce. Tak jsem ji pro vás rovnou vyzpovídala. Rozhovor s jednou z vás, s účastnicí akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ, Adriannou Roffey.

Kolikrát jste se účastnila akce?

Na akci jsem poprvé, dozvěděla jsem se to od kamarádky ve čtvrtek. Neměla jsem žádné očekávání, vůbec jsem nevěděla, co mě čeká, ale jsem nadšená.

Která mentorka vás nadchla nejvíce?

První kulatý stůl, u kterého jsem byla, vedla Karin Genton-L´Epée a neskutečně mě namotivovala a nainspirovala. Byla jsem také u Mirky Čejkové, která je pro mě velkou inspirací a vzorem.

Jak vůbec hodnotíte akci? Z toho pohledu, že jste byla poprvé?

Jak jsem říkala, byla jsem na akci poprvé a neměla jsem žádné velké očekávání. Přijde mi skvělé, že mezi mentoringy jsou hodinové pauzy, kdy má člověk možnost informace vstřebat a odpočinout si.

Když byste měla vybrat jednu věc, kterou si z akce odnášíte, která by to byla?

Přesvědčila jsem o nějakých pracovních záležitostech, které chci podniknout. Ostatní ženy mě namotivovaly k tomu, že je to správná cesta. Člověk má neustále nějaké nápady, ale často se nedostane k jejich realizaci, protože se drží zpátky. Teď se cítím maximálně namotivovaně.

Máte v plánu se účastnit jubilejního 10. ročníku?

Rozhodně přijdu příští rok znovu a již jsem psala jedné kamarádce, aby šla se mnou.

 

Tereza Melišová, PR akce Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ