aktualita

Chceme měnit svět, tak jako to dělaly naše prababičky, babičky, matky, chceme být pro další generace vzorem, nechceme jen čekat, že to nějak dopadne

By 30. 3. 2018 No Comments

Pojďme se bavit o penězích

Zapomeňme na to, co nás učili – že o penězích se nemluví. To by se totiž nemohlo mluvit ani o faktu nerovnosti platů.
U nás je rozdíl mezi platy mužů a žen druhý největší v EU – téměř 22 % a jsou to právě ženy a děti, koho nejčastěji ohrožuje nedostatek peněz, tedy chudoba.

Věříme, že díky vzdělávání, sdílení zkušeností a ochotě rozvíjet se, mají ženy šanci zlepšovat svou ekonomickou situaci.
Věříme, že naše aktivity přispívají ke vzájemnému pochopení a respektu mezi muži a ženami, protože společnost se na ně nedělí, ale společnost se z mužů a žen skládá.

Také proto jsou na konferenci Ženy sobě muži vřele vítáni.

30 OSOBNOSTÍ KONFERENCE

Chceme pomoci vzájemné komunikaci a pochopení. Boříme mýty, myšlenkové stereotypy a zažité předsudky. Chcete-li jako lídr rozumět svým kolegyním, je tohle pro vás přesně to správné místo, kde se spoustu věcí dozvíte a pochopíte. Není důležité, zda jste žena či muž. Atmosféra konference, panelové diskuse, zajímaví hosté s rozsáhlými zkušenostmi – to už je nedílná součást této největší pracovně-zážitkové konference v Česku, již 9 let !

Letošní, devátý ročník, tedy bude především o penězích, budeme mluvit o investicích do ženského byznysu; o tom, že investice do sebe nejsou zbytečným utrácením; o předsudcích, které kolem peněz panují i o tom, proč se o nich nebavíme a jestli je to vůbec pravda.

PROGRAM KONFERENCE

Možná máte na roli žen ve společnosti jiný názor, možná považujete za důležitější, aby se věnovaly především roli matky. Také vy byste měli na naši konferenci přijít. Našim cílem je žena, která je spokojená, protože má právo volby.
A to by měl chtít každý.

Chceme, aby si naše společnost uvědomovala, jak důležitá je péče o děti a že by kvůli ní neměla žena poté, co děti vychová, finančně strádat, protože má například výrazně nižší důchod.

Chceme měnit svět, tak jako to dělaly naše prababičky, babičky, matky, chceme být pro další generace vzorem, nechceme jen čekat, že to nějak dopadne.

Pokud to máte stejně, přijďte, bude vás to bavit, seznámíte se a ještě se dozvíte spoustu nových informací.

REGISTRUJTE SE DNES

Marie Petrovová

13.4

 

DRh

DRh