aktualitareference

Cesta za snem

By 4. 1. 2018 No Comments

Moje účast na Equal Pay Day začala úplně nevinně. Bylo to v roce 2016 a já se tehdy dozvěděla, že na konferenci hledají dobrovolnice. Neváhala jsem ani minutu. Akce je vždy v pátek a v sobotu. Ve čtvrtek jsou velké přípravy a balení dárkových tašek pro všechny účastnice, v pátek jsou přednášky a v sobotu je podle mě to nejlepší na celé akci – speed mentoring.

Co mě uchvátilo na EPD byla energie, ženská síla a nadšení. Sdílení zkušeností a propojování kontaktů. Byla jsem plná euforie a věděla jsem, že jdu za rok znovu. Rok 2016 byl pro mě celkově dost zlomový. Začala jsem totiž podnikat. Založila jsem HR agenturu
Šéfův svět specializovanou na asistentky. Asistentky v průběhu zkušební doby v nové práci i mentoruji a díky tomu vznikla i myšlenka a sen, že bych jednou chtěla být mentorkou i na EPD.

V roce 2017 jsem na EPD nemohla chybět. Tentokrát jsem šla jen na sobotní mentoring, ale vzala jsem to poctivě, byla jsem u všech pěti stolů. Měla jsem s sebou materiály o své nové firmě a u stolu ji vždy představila. Příprava je 90% úspěchu �� a o propojování a profesním networkingu je tato akce také.

Celou sobotu sedíte s úžasnými, profesionálními ženami, které neváhají sdílet své zkušenosti. A nemluvím jen o té hlavní mentorce, která stůl vede, ta je pro mě vždy top top. Ale sedí tam kolem stolu s vámi dalších min. 10 žen a věřte, že u každého stolu si něco odnesete. Já jsem si rozhodně odnesla poznámky ze všech stolů, kde jsem seděla:
Mentoring I – 09 – 10 Networking, Event Management, Fundraising
Mentoring II – 11 – 12 Vlastní značka – uvěřitelná, pravdivá a zajímavá
Mentoring III – 13 – 14 Sebeprezentace – aneb kolik toho musím o sobě říct, aby ostatní věděli dost?
Mentoring IV – 15 – 16 Svoboda jako vnitřní hodnota a jak ji nacházet v práci
Mentoring V – 17 – 18 Buďte svou nejlepší ambasadorkou.

Na devátý ročník EPD (13. a 14. dubna 2018) už lístek dávno mám a koupila jsem další 2 (pro mamku a její kamarádku jako překvapení), protože to prostě mamka musí zažít. Ta energie všech žen je neuvěřitelná. Těším se na sobotní mentoring, na to, že tam potkám spousty známých tváří. Na tu pozitivitu, která se na vás přenese. Na nové kontakty.  A na práci na svém snu. Věřím, že to jednou na mentorku na sobotním speed mentoringu dotáhnu. Poctivě na tom pracuji.

Na viděnou v dubnu, Kristýna

kristie

DRh

DRh