17 hod

Stačí vám dech? Vydržte až do 17 hodiny, anebo plánujte odpolední session

Sobotní mentoring opět rozdělen do 5 částí a vy si můžete vybrat až 5 hodin mentoringu, anebo si to rozdělit na dopoledne a odpoledne.

Vyplatí se vydržet a počkat si na poslední inspiraci od 17 hodiny. K jaké mentorce můžete přisednout?

17 hod

Ohlasy jsou úžasné ! Marie Petrovová chce ještě skákat s padákem a budete s ní hovořit o slaďování. Co si o tom myslíte vy? Přijďte se podělit a přečtěte si rozhovor projektu.

K.A.Samková si mentoring vyzkoušela už vloni a na letošek se nesmírně těší. A pozor! Klára letos dosáhla navýšení svého platu/ohodnocení o 22%. Jak na to a co si za to pořídila? I to se dočtete v jejím medailonku….

Hanka Čepová v loňském roce dospěla k zásadnímu životnímu rozhodnutí a prodala firmu, kterou 20 let budovala, hýčkala, milovala i nenáviděla.. Rozhodnutí i následná vyjednávání byl stres na mnoha frontách. Jaká z toho plynou poučení? Uslyšíte u jejího stolu… kupte si vstupenku.

Lenka Kousková se vás u stolu zeptá: Také jedete na 122% a stále zrychlujete? A proč to děláte? Komu tím prospíváte? noooo, tak jestli se vidíte v tomto, tak rozhodně usedněte k jejímu stolu ! a jestli chcete vědět víc, přečtěte si krátké poselství.

 

REGISTRACE K MENTORKÁM SPOUŠTÍME PŘEDNOSTNĚ PRO ZAKOUPENÉ VSTUPENKY 20.2. 2017.