Moderátor konference

Aktuální pracovní pozice, firma: 

Moderátor televize Barrandov (Naše zprávy) a rádia City (pořady Devadesátka a Milénium přenáší celorepubliková síť hit-rádií), “hlas” časopisů Týden a Faktor S

Něco o mně: 

V českém rádiovém éteru jsem už 25 let.  Dlouhou dobu jsem se věnoval dramaturgii (a vybíral hudbu např. pro Radiožurnál, Frekvenci 1, nebo TV Óčko). Jsem šťastný a vážím si toho, že můžu dělat, co mě baví. Čím jsem starší, tím radši pracuji s mladými lidmi. Obzvlášť mě baví, když jim můžu předat nějakou svou zkušenost a být nápomocen jejich růstu.

Jako mladý jsem plánoval pracovat v cestovním ruchu, létat po světě, provázet turisty…  Můj život nabral úplně jiný směr poté, co jsem potkal mého budoucího šéfa, který těsně po revoluci získal licenci a vybudoval soukromé rádio Dragon. V tom jsem moderoval a vybíral hudbu. Po čtyřech letech jsem (ve 24ti letech!!) vyhrál konkurs na hudebního dramaturga Radiožurnálu. A  stěhoval se do Prahy. Po dlouhých letech přišla nabídka moderovat Naše zprávy na TV Barrandov. Nikdy jsem neměl v plánu drát se na obrazovku, ale po třech letech moderování musím říct, že je to hezká a vzrušující zkušenost, za kterou jsem velmi rád.

Ve volném čase se snažím pracovat na fyzičce, chodím cvičit, plavat a miluju procházky po Praze. Nejlíp si vyčistím hlavu při mé oblíbené “túře” přes Letnou, Hrad, Nerudovu ulici, Újezd a náplavku až k Podolské vodárně. S oblíbenou hudbou v uších a rychlým krokem ujdete osm kilometrů v takové pohodě, že vám to ani nepřijde.“

Na co se na konferenci těšíte?

Asi hlavně na její atmosféru. Na zajímavé postřehy a příběhy. A taky samozřejmě na mou moderátorskou kolegyni Marii Petrovovou. Protože se mi vždycky moc líbila.

Co mají muži i ženy společného?

Chtějí se líbit.

Jaké je Vaše oblíbené jídlo?

Krémové zeleninové rizoto. A – bohužel i vše sladké.