Moderátorka konference

Aktuální pracovní pozice, firma: 

Spolumajitelka Osvobozená domácnost &  Managing Director Top Vision,

Něco o mně: 

Postarám se o vaši domácnost nebo firmu a díky tomu se budete moci vzdělávat a růst.

K této (možná trochu nezvyklé) profesní kombinaci mě dovedla touha po změně. Cesta hledání je nejistá, stále po mně chce, abych zkoušela vlastní hranice, abych se pořád učila něco nového, ale zároveň je to zábava. Stavím na svých dlouholetých pracovních zkušenostech a současně nasávám nové. Baví mě to.

Třináct let jsem pracovala na manažerských pozicích v bankovním sektoru a přesně tento typ služby mi velmi chyběl. Neměla jsem čas a vlastně ani chuť  ještě po práci něco vyhledávat, porovnávat ceníky, obvolávat… Když jsme firmu zakládali, měla jsem před očima všechny své vytížené kolegyně a kolegy, kteří hledali rovnováhu mezi osobním životem a prací. Asi se shodneme na tom, že jedním z hlavních přístupů, jak takové rovnováhy dosáhnout je delegování. Když to platí v kanceláři, proč by to nemělo platit i doma?

Na co se na konferenci těšíte?

Jednoznačně na atmosféru, protože ta je nepopsatelná. A na spoustu zajímavých osobností a jejich příběhů, protože díky tomu ta elektrizující, energií nabitá atmosféra vzniká.

Co mají muži i ženy společného?

Lásku. Muži i ženy milují své děti, sebe navzájem, svou práci, svoji zemi, přírodu a nebo třeba dobré jídlo, útulný byt, společné výlety… Schopnost někoho milovat, pro něco se vášnivě nadchnout, to je pro mě ta  nejsilnější základová deska, na které se dá skvěle stavět.

Jaké je Vaše oblíbené jídlo?

Pile s oris, neboli kuře pečené s rýží tak, jak ho dělá manželova teta v Bulharsku a jak se to on ( naštěstí ) od ní naučil :-)