1. Já jsem spíš normální ženská , pro mě se asi tahle akce nehodí?

Naopak, konference i mentoringový den jsou pro každou ženu, která chce pro sebe něco udělat. Nepotřebujete nic víc než mít chuť poznat fajn ženy, být zvědavá na jejich životní příběhy a najít v tom pro sebe nějakou odpověď. Kdo chce, může diskutovat, kdo nechce, poslouchá a baví se. Jak to probíhá?

  1. Není to dlouhé, dva dny odborných témat?

I my samy nazýváme konferenci – pracovně zážitkovou nebo inspirativní – a o to jde. Každý si vybere, co ho zajímá a  jak má čas. Témata vycházejí z příběhů 60 mentorek, není to teorie z příruček manažerů nebo vysokoškolských učebnic, je to o životě normálních žen, o tom, jak si něco uvědomily, poučily se, posunuly.

  1. O jaká jde témata a pro koho jsou?

Témata jsou různá, vycházejí z příběhů mentorek a ty je vybírají podle toho, co si myslí , že by mohlo ostatní zajímat nebo jim pomoct.  Jsou tu témata pro začínající podnikatelky stejně jako pro ženy zaměstnané v korporacích, pro ženy které uvažují o změně zaměstnání, začátku podnikání, jsou tu témata o strachu z vlastní prezentace, jak si říct o zvýšení platu, jak si víc věřit, jak plánovat, rozhodovat se, vyjednávat, jak sladit rodinu a práci, stanovit si priority. Konkrétní témata najdete v medailoncích mentorek.

  1. Lístek je dost drahý, to se ta konference asi organizátorům vyplatí!

Konference je benefiční akce, tzn. všichni řečníci i všechny mentorky zde jsou ve svém volném čase, bez nároku na honorář a sami pomáhají s její organizací. Prostě proto, že věří v cíl konference – navzájem se podporovat, pomáhat si a inspirovat se, jak zvládnout výzvy a překonat překážky. Financována je díky partnerům a sponzorům.

  1. Mne by to zajímalo, ale stydím se a je to tak velká akce…

Na jednom místě se sice sejdou tisíce žen, ale právě tato atmosféra je jedinečná a inspirující. Forma speedmentoringu je vhodná i pro ty, kdo nechtějí samy vystupovat nebo se zapojovat. U stolku s mentorkou , kterou si vyberete,  sedí asi 10-12 žen, žádná není nucena „mluvit“, ale většinou i ty, které si myslely, že mají strach, nakonec přiznají, že se cítily „jako s kamarádkami“ a samy se dobrovolně zapojily.

  1. Jak si vyberu mentorku?

Podle tématu nebo osobnosti, podle jejího příběhu. Medailonky mentorek s jejím tématem a příběhem i odpověďmi na pár anketních otázek jsou zveřejněny a každá žena najde tu, která jí zajímá nebo téma, které ji momentálně oslovuje. Když si vyberete mentorku, prostě se zaregistrujete k jejímu stolečku a pak tam v daný čas přijdete. Registrace spustíme 27.2. ! Pro předplacené vstupenky o týden dříve :-)

  1. A musím být na to „mentorování“ nějak připravena?

Nemusíte. Jediné co je třeba – je zájem a dobrá nálada. Mentorky jsou normální ženy, které jsou ochotny otevřeně sdílet svůj příběh. Ony sem přicházejí ne někoho poučovat, ale mluvit otevřeně o tom, co na své cestě životem zažily, co se z toho naučily. Brzy pochopíte, že všechny žijeme podobné životy a procházíme životem s podobnými obavami nebo sny.

8. Je možné se přihlásit k více mentorkám?

Ano samozřejmě, máte na to až 5 hodinových bloků po celou sobotu ! Takže můžete poznat až 5 zajímavých osobností během dne. Na každý jednotlivý čas si samozřejmě můžete zvolit jen jednu mentorku.

Máte další otázky? Ptejte se emailem, nebo na facebooku do zprávy.