Konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ je největší pracovně zážitkové setkání žen v České republice

Dva dny nabité informacemi a sdílením zkušeností jsou sestaveny tak, aby tu každá žena našla radu či inspiraci, kterou právě potřebuje.

A ženy se ptají jak být úspěšná, spokojená a mít čas na rodinu. Jak se posunout, jak najít odvahu ke změně. Přicházejí sem ženy z  firem, které hledají inspiraci, jak uspět v tvrdém prostředí mužské konkurence, jak vyjednávat se zaměstnanci nebo o vlastní kariéře, jak efektivně řídit týmy nebo se jen chtějí podívat, jak to dělá někdo jiný, někde jinde. A někdo se tu prostě jen osvěží díky zajímavým setkáním a jiskřivé energii.

Páteční program je věnován panelovým diskuzím či argumentačním duelům. Hosty i účastníky pátečního programu jsou také muži, jejichž pohled na probíraná témata bývá často překvapivý a obohacující.

Sobota je plně věnovaná ženám. Muži ke kulatým stolů neusedají. Prostřednictvím speed-mentoringu je možné se setkat u kulatých stolů s úspěšnými ženami z různých oborů. Každá mentorka vede hodinovou diskuzi na připravené téma. Kulaté stoly začínají v 9 hodin a za den se dá stihnout setkání až s 5 osobnostmi. V hodinových pauzách lze čas využít na povídání s kamarádkou, seznamování, dobrou kávu nebo projít kontaktní stánky našich partnerů.

Konference Ženy sobě vznikla v souvislosti s celosvětovou akcí Equal Pay Day, která upozorňuje na platovou nerovnost, kdy ženy na stejných pozicích vydělávají méně než muži. Česká republika je s rozdílem 22% na jednom z posledních míst v Evropě.

K narovnání těchto rozdílů mohou přispět i ženy samy –  spoluprací, informacemi a vzájemnou podporou – a to je také cílem této benefiční akce, kterou pořádá nezisková organizace Business & Professional Women CR již od roku 2010.

Konference je unikátní i v tom, že každá mentorka i každý host konference přispívá podle svých možností k organizování a propagaci a účastní se celé řady dalších navazujících akcí a to všechno bez nároku na honorář. Společně pak tvoříme tradiční projekt s obrovským přesahem.

Klíčová slova: speed mentoring, host konference, 60 mentorek, organizátorky, program konference, VIP vstupenka, hlídání dětí

Co je to Equal Pay Day?

Páteční konference

Sobotní Mentoring day

Tiskové zprávy

Napsali o nás

Hlídání dětí Rossmánek

Všechny aktuality

Ke stažení / pro média

Dobrovolníci a dobrovolnice

Na akci Equal Pay Day se v minulosti podílelo mnoho dobrovolnic a dobrovolníků. Nečekejte jen ženy v bílých tričkách s červenou kabelkou na informacích, nebo při registraci, ale připočítejte také veškerý drahocený čas věnovaný od našich vážených mentorek a speakrů na konferenci. Bez Vás všech by tato akce neměla smysl a takovou sílu a vážnost. DĚKUJEME.

A pokud se i vy chcete letos přidat do našeho DREAM TÝMU, přihlašte se do pracovní skupiny na Facebooku. Uvítáme zajímavé nápady a inspiraci.