Konference Equal Pay Day –  ŽENY SOBĚ – největší pracovně zážitkové setkání žen v České republice

Dva dny nabité informacemi a sdílením zkušeností jsou sestaveny tak, aby tu každá žena našla radu či inspiraci, kterou právě potřebuje.

A ženy se ptají jak být úspěšná, spokojená a mít čas na rodinu. Jak se posunout, jak najít odvahu ke změně. Přicházejí sem ženy z  firem, které hledají inspiraci, jak uspět v tvrdém prostředí mužské konkurence, jak vyjednávat se zaměstnanci nebo o vlastní kariéře, jak efektivně řídit týmy nebo se jen chtějí podívat, jak to dělá někdo jiný, někde jinde. A někdo se tu prostě jen osvěží díky zajímavým setkáním a jiskřivé energii.

Páteční program je věnován konferenci, panelovým diskuzím i argumentačním duelům. A protože svět se na muže a ženy nerozděluje, ale z mužů a žen se skládá, jsou hosty pátečního programu i úspěšní muži, jejichž pohled na probíraná témata bývá často překvapivý a vždy obohacující.

Sobota je pak už plně ve znamení žen. Prostřednictvím speed-mentoringu se můžete u kulatých stolů setkat s úspěšnými ženami z různých oborů. Každá z celkem 60 mentorek připravila téma, které by s ostatními ráda sdílela a které, jak věří, může ostatním pomoci. Kulaté stoly začínají v 9 hodin a za den se dá stihnout setkání až s 5 osobnostmi. Mezitím je čas i na popovídání s kamarádkou, dobrou kávu nebo využití zajímavých nabídek sponzorů a partnerů akce.

Konference Ženy sobě vznikla v souvislosti s celosvětovou akcí Equal Pay Day, která upozorňuje na platovou nerovnost. Ženy totiž na stejných pozicích vydělávají méně než muži. Česká republika s rozdílem 22%  je na jednom z posledních míst v Evropě.

K narovnání těchto rozdílů mohou přispět i ženy samy –  spoluprací a vzájemnou podporou – a to je také cílem této benefiční akce, kterou pořádá nezisková organizace Business & Professional Women CR.

Konference je unikátní i v tom, že každá mentorka i každý host konference přispívá  podle svých možností k organizování a propagaci akce a účastní se celé řady dalších navazujících akcí a to všechno samozřejmě bez nároku na honorář.

Klíčová slova: speed mentoring, host konference, 60 zajímavých žen, organizátorky, vstupenka z předprodeje, adoptujte maminku, program konference, VIP vstupenka, hlídání dětí

Co je to Equal Pay Day?

Páteční konference

Sobotní Mentoring day

Tiskové zprávy

Napsali o nás

Hlídání dětí Rossmánek

Všechny aktuality

Ke stažení / pro média

Dobrovolníci a dobrovolnice

Na akci Equal Pay Day se v minulosti podílelo mnoho dobrovolnic a dobrovolníků. Nečekejte jen ženy v bílých tričkách s červenou kabelkou na informacích, nebo při registraci, ale připočítejte také veškerý drahocený čas věnovaný od našich vážených mentorek a speakrů na konferenci. Bez Vás všech by tato akce neměla smysl a takovou sílu a vážnost. DĚKUJEME.

A pokud se i vy chcete letos přidat do našeho DREAM TÝMU, přihlašte se do pracovní skupiny na Facebooku. Uvítáme zajímavé nápady a inspiraci.