Konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ je největší pracovně zážitkové setkání žen v České republice

2 dny nabité informacemi a sdílením zkušeností jsou sestaveny tak, aby tu každá žena našla radu či inspiraci, kterou právě hledá.

A ženy se ptají jak být úspěšná, spokojená a mít čas na rodinu. Jak se posunout v podnikání a udržet další roky, nabrat zaměstnance, nebo jak najít odvahu ke změně. Přicházejí sem ženy z  firem, které hledají inspiraci, jak uspět v tvrdém prostředí mužské konkurence, jak vyjednávat se zaměstnanci nebo o vlastní kariéře, jak efektivně řídit týmy nebo se jen chtějí podívat, jak to dělá někdo jiný, někde jinde. Ženy po rodičovské dovolené na akci nalézají novinky z aktuálního pracovního prostředí a definují jejich nově nabité zkušenosti z mateřství vhodné pro pracovní trh.

Ženy přivádějí další ženy. Ženy sobě věnují svůj čas i zkušenosti. Profesně networkují a posilují ženskou solidaritu. Chcete být u toho?
29. a 30. března 2019 máte šanci zažít jubilejní 10. ročník !

Co zažijete?

29.3. 2019 Páteční program je věnován panelovým diskuzím a argumentačním duetům. Hosty i účastníky pátečního programu jsou také muži, jejichž pohled na probíraná témata je obohacující.

PROGRAM KONFERENCE    :::    OSOBNOSTI KONFERENCE

30.3. 2019 Sobota je plně věnovaná ženám. Muži ke kulatým stolů nesedají. Prostřednictvím speed-mentoringu je možné se setkat u kulatých stolů s úspěšnými ženami z různých oborů. Každá mentorka vede hodinovou diskuzi na připravené téma. Kulaté stoly začínají v 9 hodin a za den se dá stihnout setkání až s 5! osobnostmi. V hodinových pauzách lze čas využít na profesní networking, odborné meeting pointy našich partnerů nebo doplňující workshopy.

PROGRAM SOBOTA   ::::   MENTORKY 2019

Konference Ženy sobě vznikla v souvislosti s celosvětovou akcí Equal Pay Day, která upozorňuje na platovou nerovnost, kdy ženy na stejných pozicích vydělávají méně než muži. Česká republika je s rozdílem 22% na předposledním místě v Evropě.

K narovnání těchto rozdílů mohou přispět i ženy samy –  spoluprací, sdílením informacemi a vzájemnou podporou, což je cílem této benefiční akce, jež pořádá veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR již od roku 2010.

Konference je unikátní v tom, že každá mentorka i každý spíkr přispívá podle svých možností k organizování a propagaci akce a účastní se celé řady dalších navazujících setkání a to všechno bez nároku na honorář.

Společně je vytvořen tradiční projekt s obrovským přesahem.

Klíčová slova: speed mentoring, hosté konference 2018, 60 mentorek 2018, organizátorky,

Naše konference:

  • má tradici 10 let – v ČR ji pořádáme od roku 2010
  • podporují uznávané firmy a na její program vysílají své manažerky a zaměstnance
  • se těší velkému zájmu médií a veřejnosti
  • svými tématy a osobnostmi oslovuje mnoho žen z ČR, které pracují na svém osobním rozvoji a kariéře
  • inspiruje k odvážným činům a důležitým rozhodnutím
  • ovlivňuje povědomí o platových rozdílech v ČR na vládní i mezinárodní úrovni

Buďte její součástí….

Co je to Equal Pay Day?

Páteční konference

Sobotní Mentoring day

Tiskové zprávy

Napsali o nás

Hlídání dětí Rossmánek

Všechny aktuality

Ke stažení / pro média

Dobrovolníci a dobrovolnice

Na akci Equal Pay Day se v minulosti podílelo mnoho dobrovolnic a dobrovolníků. Nečekejte jen ženy v bílých tričkách s červenou kabelkou na informacích, nebo při registraci, ale připočítejte také veškerý drahocený čas věnovaný od našich vážených mentorek a speakrů na konferenci. Bez Vás všech by tato akce neměla smysl a takovou sílu a vážnost. DĚKUJEME.

A pokud se i vy chcete letos přidat do našeho DREAM TÝMU, přihlašte se do pracovní skupiny na Facebooku. Uvítáme zajímavé nápady a inspiraci.