Pojďme se bavit o penězích                                      english small na web

Zapomeňme na to, co nás učili – že o penězích se nemluví. To by se totiž nemohlo mluvit ani o faktu nerovnosti platů.
U nás je rozdíl mezi platy mužů a žen druhý největší v EU – téměř 22 % a jsou to právě ženy a děti, koho nejčastěji ohrožuje nedostatek peněz, tedy chudoba.

Věříme, že díky vzdělávání, sdílení zkušeností a ochotě rozvíjet se, mají ženy šanci zlepšovat svou ekonomickou situaci.
Věříme, že naše aktivity přispívají ke vzájemnému pochopení a respektu mezi muži a ženami, protože společnost se na ně nedělí, ale společnost se z mužů a žen skládá.

Také proto jsou na konferenci Equal Pay Day – Ženy sobě muži vřele vítání. Chceme pomoci vzájemné komunikaci a pochopení. Boříme mýty, myšlenkové stereotypy a zažité předsudky. Chcete-li jako lídr rozumět svým kolegyním, je tohle pro vás přesně to správné místo, kde se spoustu věcí dozvíte a pochopíte. Není důležité, zda jste žena či muž.
Atmosféra konference, panelové diskuse, zajímaví hosté s rozsáhlými zkušenostmi – to už je nedílná součást této největší pracovně-zážitkové konference v Česku.

Letošní, devátý ročník tedy bude především o penězích, budeme mluvit o investicích do ženského byznysu; o tom, že investice do sebe nejsou zbytečným utrácením; o předsudcích, které kolem peněz panují i o tom, proč se o nich nebavíme a jestli je to vůbec pravda.

PROGRAM KONFERENCE »

Možná máte na roli žen ve společnosti jiný názor, možná považujete za důležitější, aby se věnovaly především roli matky.
Naším cílem je žena, která je spokojená, protože má právo volby. Chceme, aby si naše společnost uvědomovala, jak důležitá je péče o děti a že by kvůli ní neměla žena po té, co děti vychová, finančně strádat, protože má například výrazně nižší důchod.

Chceme měnit svět, tak jako to dělaly naše prababičky, babičky, matky, chceme být pro další generace vzorem, nechceme jen čekat, že to nějak dopadne. Pokud to máte stejně, přijďte, bude vás to bavit a ještě se dozvíte spoustu nových věcí.

 HOSTÉ KONFERENCE »

Equal Pay Day – Ženy sobě je největší pracovně zážitková konference v Česku s nejdelší tradicí. Pomáhá ženám v růstu, jejich kariéře. Dodává jim odvahu řici si o to, na co mají právo – a to je skutečná rovnost. Zkrátka makáme. A ještě je to i zábava, kterou si umíme společně užít.

A co se bude dít v sobotu 14.4.2017 ? MENTORING DAY. Jak to probíhá? Chcete to také prožít? Pořiďte si vstupenku :-)