Pojďme se bavit o penězích                                      english small na web

Možná jste také byla vychována v tom duchu, že se o penězích nemluví. My si myslíme, že o nich mluvit musíme.
Rozdíl mezi platy mužů a žen je u nás druhý největší v EU – téměř 23 % a jsou to právě ženy a děti, koho nejčastěji ohrožuje chudoba. Znepokojivých čísel je ale mnohem více a najdete je ve studii Aktuální rozdíly v odměňování žen a mužů v ČRTřeba to, že průměrnou mzdu bere pouze necelá třetina žen. 

Naše pozvání na konferenci přijala Ms BARBARA C. RICHARDSON, velvyslankyně z Kanady i vrchní státní zástupkyně LENKA BRADÁČOVÁ.

Věhlasnou Maggie Semple, která za námi přiletí z Londýna nás seznámí nás se svým pohledem na byznys oblečení a vystoupí v duelu s Pavlínou Kvapilovou. Budeme si povídat o tom, že práce na sobě a investice do vlastního růstu a radosti přinášejí výsledky.

Letošní konference nás provede třemi tématickými bloky:

1. (zkusíme si odpovědět na to) Kde jsou peníze?

Petra Končelíková založila wFund.vc, jehož cílem je investovat do firem, které založily a vedou ženy. Petra a její kolegové jsou přesvědčeni, že podpora ženského podnikání může pomoci přinést více inovací a pozvednout hospodářský růst v celé Evropě.
Panel k tomuto tématu připravuje společně se svými hosty Simona Kijonková, často označována za první dámu e-commerce, maminka 3 dětí a majitelka 5 startupových společností. V panelu také uslyšíme příspěvek Margarety Křížové.

2. (nabouráme mýtus, že) Investice do sebe není zbytečné utrácení

Drahomíra Mandíková, členka představenstva Plzeňského Prazdroje si ke svému stolu pozvala Tanju Vainio, Generální ředitelku ABB Česká republika. Tanja Vainio má velké zkušenosti z mezinárodního prostředí, pracovala například ve Finsku, USA a Švýcarsku či v Maďarsku. Ke stejnému stolu zasednou také Nicole Erdmann, Country Property Manager společnosti IKEA, paní Kateřina Zapletalová, členka představenstva MOSER, a.s., Loredana Popasav a Cristina Muntean, které se po úspěšné kariéře v byznysu věnují rozvoji lidí a firem jako koučky. Panel bude v anglickém jazyce.

3. Proč se o penězích nebavíme?

Tabuizovaného tématu – peníze – se rozhodně nezalekla Pavlína Louženská, strategistka agentury 2Fresh a někdejší marketingová šéfka ZOOT či agentury H1. V panelové diskusi budeme mluvit o tom, jak (ne)pracujeme s penězi, jak si (ne)říkáme o peníze či povýšení.
Zamyslíme se nad tím, proč si vzájemně neradíme společně s Charliem Greenbergem, Danou Kreppke a Mirkou Čejkovou.

Na konferenci se budete moci setkat s hosty z Gruzie, Kataru a Dubaje a k dispozici bude po celou dobu simultánní tlumočení.

Vstupenky jsou právě v předprodeji.

Equal Pay Day – Ženy sobě je největší pracovně zážitková konference v Česku s nejdelší tradicí. Pomáhá ženám v růstu, jejich kariéře. Dodává jim odvahu řici si o to, na co mají právo – a to je skutečná rovnost. Zkrátka makáme. A ještě je to i zábava, kterou si umíme společně užít.

Program konference budeme postupně doplňovat a je možné nás sledovat v aktualitách, nebo na Facebooku.

Zvýhodněná dvoudenní 2800,-Kč

Vstupenka PÁTEK 2500,-Kč

A co se bude dít v sobotu 14.4.2017 ? MENTORING DAY. Jak to probíhá? Chcete to také prožít? Pořiďte si vstupenku :-)