Pojďme se bavit o penězích                                      english small na web

Možná jste také byla vychována v tom duchu, že se o penězích nemluví. My si myslíme, že o nich mluvit musíme.
Rozdíl mezi platy mužů a žen je u nás druhý největší v EU – téměř 23 % a jsou to právě ženy a děti, koho nejčastěji ohrožuje chudoba. Znepokojivých čísel je ale mnohem více. Třeba to, že průměrnou mzdu bere pouze necelá třetina žen! Více informací najdete ve studii Aktuální rozdíly v odměňování žen a mužů v ČR.  

Začněte se proto těšit na 13.4.2018 – inspirativní konferenci ŽENY SOBĚ, která bude mít tři části:

1. Proč se o penězích nebavíme?
V panelové diskusi budeme mluvit o tom, jak (ne)pracujeme s penězi, jak si (ne)říkáme o peníze či povýšení. Zamyslíme se nad tím, proč si vzájemně neradíme.

2. (nabouráme mýtus, že) Investice do sebe není zbytečné utrácení
Věhlasná Maggie Semple přiletí z Londýna a seznámí nás se svým pohledem na byznys oblečení a také další ženy budou hovořit o tom, že práce na sobě a investice do vlastního růstu a radosti přinášejí výsledky. Hostka Kaouthar Darmoni, z univerzity v Amsterdamu promluví o tom, jak kombinuje svou akademickou vášeň s vášní pro tanec. Vychovává „korporátní bohyně“, aby se staly ambasadorkami ženského leadershipu.

3. (zkusíme si odpovědět na to) Kde jsou peníze?
Andělské financování? Ne, to není žádná ezoterika, opět jde o peníze a to konkrétně o investice do podnikání.
Věděli jste, že mikrofinancování u nás neupravuje žádná legislativa?
Se svými hosty bude hovořit Simona Kijonková, často označována první dámou e-commerce, maminka 3 dětí a majitelka 5 startupových společností.

Účast na konferenci přislíbily další významné osobnosti - Lenka Bradáčová, Drahomíra Mandíková a Chantal Poullain. A protože je konference mezinárodní, další ženy přivítáme z Gruzie, Kataru, Dubaje a z dalších zemí.

Věřte, že je na co se těšit a proto neváhejte a svou vstupenku si objednejte co nejdříve. O konferenci bude velký zájem a počet míst je omezený prostorem. Na konferenci samozřejmě vítáme také muže.

Equal Pay Day – Ženy sobě je největší pracovně zážitková konference v Česku s nejdelší tradicí. Pomáhá ženám v růstu, jejich kariéře. Dodává jim odvahu řici si o to, na co mají právo – a to je skutečná rovnost. Zkrátka makáme. A ještě je to i zábava, kterou si umíme společně užít.

Program konference budeme postupně doplňovat, tak to nezapomeňte sledovat v aktualitách, nebo na Facebooku.

Zvýhodněná dvoudenní 2800,-Kč

Vstupenka PÁTEK 2500,-Kč

A co se bude dít v sobotu 14.4.2017 ? MENTORING DAY. Jak to probíhá? Chcete to také prožít? Pořiďte si vstupenku :-)