aktualita

Ještě mi chybí jeden malý dárek pro kamarádku. Co bychom mohly podniknout společně?

By 14. 12. 2017 No Comments

Dárky pro kamarádku mohou být někdy zapeklitá věc, možná už jste se dokonce domluvily, že si letos nic k Vánocům nekoupíte a půjdete raději na společnou večeři a jen si užijete pohodovou atmosféru.

Existuje ale jedna věc, kterou byste mohly podniknout spolu, která přebije i nejvíc inspirativní setkání !

Mentoring DAY na konferenci ŽENY SOBĚ, 14. dubna 2018. Jak nás to bavilo letos?

„Heslo, které si odnáším je Neobětovat se tolik pro ostatní, více se zajímat o sebe

 

„Dakujem za krasnu, naozaj krasnu akciu. nakopla ma nielej k pracovnej realizacii ale aj dusevnej. Nikdy som na takejto konferencii nebola a odporucila by som ju kazdej zene. Uz len z toho ze vyjde z „ulity“ medzi ludi a zkusi nieco povedat je super vyzva.“ Diana

 

„Užívám si každé chvilky, kdy jsem spokojená, zatím se mi to daří krásně. velice mě to celé obohatilo, cítím se ,,jak ve vesmíru„. na cizí planetě, jinak. nadšeně a více chápavě…pro sebe i ostatní. snad to co nejdéle vydrží.“ Gabriela B.

Pokud chcete společně přijít a zažít něco nového a neopakovatelného, pořiďte si 2 vstupenky na sobotní mentoring do konce roku.

Vstupenka jako darek

 

Na mentoring day je spousta času, jak si užít den společně a inspirovat se od dalších zajímavých žen.

Rychlá anketa vám napoví, pro co si ženy chodí na naší akci.

Už neváhejte.

[av_button label=’OBJEDNAT VSTUPENKY‘ link=’manually,https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxbVTjKuzaJzJWWFrRS0kELRD4Y3oN6REHP4IqIIjL4ASBTg/viewform‘ link_target=’_blank‘ color=’theme-color‘ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff‘ size=’large‘ position=’center‘ icon_select=’yes‘ icon=’ue82b‘ font=’entypo-fontello‘]

 

Kopie souboru PET_9966

DRh

DRh