Dne 24.4.2013 proběhl 4. ročník akce Equal Pay Day – Den rovnosti platů.  Akci pořádala nezisková organizace Business and Professional Women (BPW) a  konala se v hotelu Clarion (Clarion Congress Hotel Prague).

Den rovnosti platů neboli Equal Pay Day je celosvětovou akcí, která má za cíl upozornit na rozdíly platů mužů a žen, které se liší ve všech zemích EU. Např. v České republice ženy vydělávají o 22 % méně než muži.

4. ročník 1

Stejně jako v minulých ročnících se mohly návštěvnice akce setkat prostřednictvím mentoringu s úspěšnými manažerkami a podnikatelkami z různých oborů. Mentoring byl poskytován ZDARMA. Proběhl ve třech kolech, od 14 do 15 hodin, od 15:30 do 16:30 hodin a od 17 do 18 hodin. Všechny účastnice dostaly ZDARMA tašku s dárky od partnerů.

4.ročník mentoring

Součástí 4. ročníku byla poprvé odborná konference (9:30 – 13 hodin), na které vystoupila Lenka Šťastná, Jan Bubeník, Radka Dohnalová, Martina Cardová, Petr Pavlík, Vera Budway-Strobach a mnoho dalších.

19

4. ročník uzavřel slavnostní večírek, na kterém vystoupila Chantal Poullain, Michaela Zindelová, Táňa Fischerová, Magdalena Dietlová, Olga Strusková, Ivana Šachová a mnoho dalších. Vidět jste mohli dvě módní přehlídky - známé návrhářky Květy Kolínské-Sellner a mladé návrhářské firmy RITORE .

4. ročník Chantal Poullain4.ročník 2

4. ročník předávání šeku4. ročník módní přehlídka

Ve 4. ročníku akce jsme podporovaly Nadaci Archa Chantal Chantal Poullain, která se akce účastnila jako mentorka.

4. ročník Chantal

A mentorek bylo mnohem více, samé úžasné a úspěšné ženy.