aktualita

Mnoho z vás se nás ptá, jak jinak by nás mohli podpořit

By 8. 1. 2018 No Comments

Mnoho z vás se nás ptá, jak jinak by ještě mohli podpořit Equal Pay Day v Čechách a povědomí o této problematice ve společnosti.

My jsme velmi šťastné, že po 9 letech usilovné práce můžeme hrdě říci, že námi zvolený koncept stojí pevně na nohou a přináší ženám spoustu inspirace, nápadů a propojení, které jim pomáhá v jejich kariéře.

PODPOŘTE AKTIVITY, KTERÉ PRO ŽENY DĚLÁME

Pokud chcete na veřejně prospěšnou organizaci přispět, váš laskavý finanční dar můžete zaslat na účet Business & Professional Women CR, z.s. 2101289965/2010. 

Rády vám vystavíme potvrzení o daru, které lze nad 1000,-Kč uplatnit v daňovém přiznání k daním z příjmů jako položku snižující základ daně. Prosím, do poznámky uveďte “BPW vize – dar a Vaše jméno a příjmení”.

Váš příspěvek použijeme aktuálně na nákup vstupenek pro maminky na rodičovské či mateřské dovolené, pro které může být částka 900,-Kč volbou pro nové botičky, či nikoliv. A Vaše pravidelná podpora nám pomůže zapojit do našich aktivit i ty ženy, které se z ekonomických důvodů nemohou věnovat svému rozvoji.

Podpořit nás můžete nově i online platbou » PAYPAL.ME s libovolnou částkou.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Za tým Equal Pay DAy 2018,
Helena

 

 DARUJTE VSTUPENKU PRO MAMINKU jedním klikem
PayPal Acceptance Mark

DRh

DRh